Підсумки BIT-2020 в Херсоні: Сучасні вимоги бізнесу

Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» в Херсоні пройшов з великим аншлагом і в незабутній атмосфері.

12 лютого в готельно-ресторанному комплексі «Панорама» (Херсон, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» (BIT-2020). Це унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних українських і зарубіжних фахівців у сфері ІКТ, а також директорів і керівників підприємств.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників галузі. Відзначимо, що в цьому році форум відвідали 92 учасника!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, а також поспілкуватися з представниками компаній - значущих гравців ІКТ-ринку - у формальній і неформальній обстановці.

Блок доповідей Форуму складався з наступних презентацій:

 • «Вітальне слово» Артур Матадян, радник Херсонського голови
 • «Переваги технології та приклади застосування LoRaWAN у сучасному місті» Олег Мельничук, менеджер з розвитку напрямку IoT, ELKO Ukraine
 • «Побудова системи гарантованого електропостачання в ДАТА центрах від Legrand» Сергій Новічков, керівник напрямку інженерної інфраструктури ЦОД, Легранд Україна
 • «Як економити за допомогою IOT» Микола Палілов, спеціаліст департаменту дистрибуції, РОМСАТ
 • «Хмарні рішення для бізнесу» Любомир Дорошенко, керівник партнерських та клієнтських продаж, GigaCloud
 • «Рішення ESET для протистояння сучасним кібератакам» Олександр Іллюша, керівник служби технічної підтримки, ESET в Україні
 • «Системи звуку на підприємстві» Антон Єжов, керівник напрямку систем звуку, РОМСАТ
 • «Інтегрований комплекс безпеки на підприємстві» Олег Горобець, менеджер з розвитку бізнесу, IQ Trading
 • «Toshiba: друк, що дивує» Володимир Гук, менеджер з розвитку продуктів Toshiba, ELKO Ukraine
 • «Контейнерний центр обробки даних від Legrand як відповідь на виклики сучасного світу, що швидко трансформується» Микола Мадінов, бренд-менеджер з обладнання Legrand, IQ Trading
 • «Резервне копіювання та захист від витоку інформації для малого та середнього бізнесу» Сергій Кадет, менеджер відділу роботи з партнерами та клієнтами, ESET в Україні
 • «Рішення для відеоконференцій від Logitech» Денис Онікієнко, національний тренер Prestigio Solutions, ASBIS
 • «INTEL DATA CENTER BLOCKS для бізнесу» Сергій Романовський, менеджер по продукції Intel, ASBIS

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 6 партнерів: ESET (Safetica, Xopero), IQ Trading (Legrand, Suprema, Raritan, AXIS, Milestone, Hanhwa Techwin), GigaCloud, АСБІС-Україна (Intel, Logitech, Prestigio, Redmond), РОМСАТ (Bosch, ITC), ПРОКСИС.

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2019. В якості головного призу розігрувалася відеокамера AirOn ProCam 4K Plus! В кінці заходу всіх слухачів чекав фуршет, а також неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про візит на BIT-2020:

Олександр Науменко, інженер-фрілансер:
Приємно вражений. Моя оцінка - 12/10!!! Сучасний рівень форуму. Згоден відвідувати такі заходи навіть в інших містах нашої країни (бажано, південний район або столиця). Ситний кава-брейк. Красиві дівчата :)

Михайло Носов, адміністратор, ПрофіТрейд:
Все дуже класно, все на вищому рівні і дуже приємно. Дякуючи організаторам ми маємо змогу відвідати такого роду виставку (конференцію) у нашому рідному місті Херсон. Дякуємо за все!!!

Дмитро Реутов, директор, ТОВ «ОМНІЛЕНС»:
Організаторам вдалося на вищому рівні забезпечити комфорт, цінність інформації, сфокусувати ряд напрямків в тематику однієї конференції.

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: IQ Trading, АСБІС-Україна, ESET, GigaCloud, РОМСАТ.

Партнер виставки: ПРОКСИС ™.

Партнер конференції: ELKO Ukraine.

Генеральний інформаційний партнер Форуму: Компьютерное Обозрение.

Інформаційні партнери Форуму: HiTech.Expert, А-КОМ Академия, DOU.ua, Співтовариство ІТ-директорів України, Журнал «Винахідник і раціоналізатор», ІТ-рейтинг України, Асоціація українського бізнесу в Польщі, PROEKTANT, BEZPEKA.CLUB, World Expo, «Обладнання та інструмент для професіоналів. Металообробка», Журнал «Україна Електро» і однойменний портал ua-electro.com, ВPL, Клуб ІТ-директорів Одеси, Портал LiveBusiness.com.ua, Trud.com, Букви - медіа про суспільство та політику, NETROCKET.

Організатором Міжнародного Форуму «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group Ukraine. Агентство CIS Events Group Ukraine спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і крім цього форуму є організатором успішних і популярних на території України заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю - все, що стосується сучасних кабельних систем зв'язку; Навколо IP - все, що пов'язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT - все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД - все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари - все, що пов'язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ - все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних - все про зберігання, управлінні та аналізі даних; PROмобільність - все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN - все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx - все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура - все про інфраструктуру ЦОД і офісів; Навколо Автоматизації - все про автоматизацію виробничих і бізнес-процесів; Навколо КЦ - все про побудову і модернізацію контакт-центрів; ProAV - все, що пов'язано з передачею, розподілом і обробкою аудіо- і відеосигналів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2020 доступний за цим посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.
З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group Ukraine у Вашому регіоні можна ознайомитися за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).