Конференція «Академія FTTx»

Академія FTTx

«Академія FTTx» – це унікальний захід, в рамках якого можна отримати практичні знання з технологічних та економіко-правових аспектів впровадження та подальшої експлуатації сучасних FTTx-рішень.

На сьогоднішній день «Академія FTTx» є найбільшим майданчиком для бізнес-комунікацій, на якому всі, хто займається мережами FTTx та суміжними послугами, можуть зустрітися зі своїми клієнтами, донести до них нові ідеї та озвучити вигідні пропозиції, продемонструвати свої розробки та поділитися експертизою.

ACAIP-2014 (Kyiv, 03.04)
ACAIP-2014 (Kyiv, 03.04)
ACAIP-2014 (Kyiv, 03.04)
ACAIP-2014 (Kyiv, 03.04)

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ «АКАДЕМІЇ FTTX» – як технічні фахівці, так і керівники середньої та вищої ланки приватних та державних компаній (кінцевих споживачів ІКТ-рішень та їх постачальників):

 • комерційні структури;
 • фінансові організації;
 • промислові підприємства;
 • транспортні компанії;
 • енергетичні компанії;
 • державні організації та монополії;
 • відомчі структури;
 • оператори фіксованого та мобільного зв'язку;
 • інтернет- та сервіс-провайдери;
 • відомчі оператори зв'язку;
 • оператори кабельного телебачення;
 • проектні, будівельні та експлуатаційні організації;
 • системні інтегратори та їх будівельно-монтажні підрозділи.
 • дистриб'ютори/постачальники послуг/розробники рішень.

ТЕМАТИКА «АКАДЕМІЇ FTTX» формується на основі безперервного аналізу інтересів цільової аудиторії. На «Академії FTTx» зачіпаються теми, що містять весь спектр інформації про те, як правильно спроектувати, побудувати або модернізувати, а також експлуатувати волоконно-оптичні мережі на базі FTTx. При цьому відображена специфіка мереж доступу операторів зв'язку, а також приватних волоконно-оптичних мереж для комерційного обслуговування абонентів (котеджні селища, великі офісні комплекси, готелі тощо) та власного використання (великі організації та промислові підприємства, інфраструктурні об'єкти транспорту тощо):

 • сучасні високопродуктивні технології монтажу ВОЛЗ (кабелі, укладання, кріплення, з'єднання волокон);
 • техніко-економічні аспекти впровадження FTTx (реалізовані бізнес-моделі, організація фінансування, підходи до проектування та розгортання мереж, питання ціноутворення та окупності);
 • перевірені часом рішення та типові проекти FTTB та FTTH;
 • позитивний досвід та помилки практичних реалізацій мереж FTTx;
 • правові аспекти та досвід взаємодії з власниками об'єктів;
 • та ін.

Найближчі заходи за тематикою «Академія FTTx»

Найближчим часом нічого не намічається. Ви можете залишити свої побажання або пропозиції тут.


Відгуки партнерів

I'm here for the first time. And it's a very nice site. The people I met looked not beginners, even there were many experts
Libor Honsa, Sumitomo

I want to draw attention to the great attendance at the Forum and its friendly atmosphere. All the participants are very active. It’s really impressive and inspiring!
Igor Panov, JDSU

There are so many people here. The hall is full. There were lots of people in the booth as well. The interest in our solutions is incredibly high. Five star event!
Maxim Uvarov, Psiber

Формат участі у «АКАДЕМІЇ FTTX» складені таким чином, щоб партнер зміг підібрати найбільш вигідний і ефективний спосіб демонстрації своїх рішень, послуг та експертизи. Так, для «Академія FTTx» передбачені наступні способи (формати) участі:

Генеральний партнер (включає в себе найбільш повний пакет можливостей і максимальну інформаційну підтримку з боку організаторів). Завантажити інформацію про пакет

Золотий партнер (у порівнянні з Генеральним партнером у цьому пакет зменшено час доповідей, а також введені деякі обмеження по маркетинговій та інформаційній підтримці). Завантажити інформацію про пакет

Срібний партнер (надається стандартний, але ефективний набір інформаційно-маркетингових послуг). Завантажити інформацію про пакет

Тематичний партнер, або партнер тематичної секції (базовий набір можливостей плюс деякі ексклюзивні пропозиції з пакетів більш високого рівня). Завантажити інформацію про пакет

Партнер виставки (надання стенду в зоні виставки і базова інформаційна підтримка). Завантажити інформацію про пакет

Партнер конференції (один стандартний тайм-слот для доповіді на конференції і базова інформаційна підтримка). Завантажити інформацію про пакет

Увага! Склад партнерських пакетів може відрізнятися від заходу до заходу. Щоб отримати повний список послуг, що надаються в рамках конкретного пакета (разом з актуальними цінами) для конкретного Форуму або конференції, зв'яжіться з Організатором.

ЧОМУ «АКАДЕМІЇ FTTX»? Багато наших партнерів беруть участь у Форумі багато років поспіль, отримуючи реальну вигоду для свого бізнесу (подивитися список партнерів). Вони вибирають «Академія FTTx», тому що:

Безперервний розвиток

На відміну від більшості традиційних виставок і конференцій наша аудиторія постійно зростає (більш ніж у 4 рази за 6 років).

Незабутня атмосфера

Сьогодні це галузевий захід №1 в Україні з незабутньою атмосферою і «живою» програмою.

Прямий доступ до аудиторії

Форум – це ідеальний майданчик для бізнес-комунікацій, кращий канал передачі інформації і прямий доступ до цільової аудиторії.

Стовідсоткове влучання

На Форумі немає випадкових людей – тут присутні тільки фахівці, що мають безпосереднє відношення до обговорюваних питань, а також менеджери середньої та вищої ланки, що відповідають за прийняття рішень.

Ексклюзивні сервіси

Партнерам надається унікальний набір сервісів, що ефективно просуває їх рішення перед сотнями потенційних покупців до, під час і після заходу.

Скупчення професіоналів

Тут можна знайти дійсно висококласних співробітників.

«Академія FTTx» – це кращий спосіб продемонструвати Ваші бренд, експертизу, продукти і сервіси перед тисячами зацікавлених професіоналів!

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).