Конференція «Сучасна інженерна інфраструктура»

Сучасна інженерна інфраструктура

«Сучасна інженерна інфраструктура» – це унікальний захід, який дозволить розібратися в багатьох неочевидних нюансах, що пов'язані з проектуванням та експлуатацією інженерної інфраструктури центрів обробки даних, серверних кімнат, офісних приміщень тощо.

На сьогоднішній день конференція є найбільшим майданчиком для бізнес-комунікацій на якому всі, хто займається проектуванням та впровадженням рішень по інженерній інфраструктурі, а також суміжними послугами, можуть зустрітися зі своїми клієнтами, донести до них нові ідеї та озвучити вигідні пропозиції, продемонструвати свої розробки та поділитися експертизою.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ «СУЧАСНОЇ ІНЖЕНЕРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ» – як технічні фахівці, так і керівники середньої та вищої ланки приватних та державних компаній (кінцевих споживачів ІКТ-рішень та їх постачальників):

 • комерційні структури;
 • фінансові організації;
 • промислові підприємства;
 • транспортні компанії;
 • енергетичні компанії;
 • державні організації та монополії;
 • відомчі структури;
 • оператори фіксованого та мобільного зв'язку;
 • інтернет- та сервіс-провайдери;
 • відомчі оператори зв'язку;
 • оператори кабельного телебачення;
 • проектні, будівельні та експлуатаційні організації;
 • системні інтегратори та їх будівельно-монтажні підрозділи.
 • дистриб'ютори/постачальники послуг/розробники рішень.

ТЕМАТИКА «СУЧАСНОЇ ІНЖЕНЕРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ» формується на основі безперервного аналізу інтересів цільової аудиторії. На конференції будуть зачіпатися теми, що містять весь спектр інформації про те, як правильно спроектувати, побудувати або модернізувати, а також експлуатувати інженерну інфраструктуру різних рівнів складності:

 • енергозберігаючі технології;
 • система вентиляції та кондиціонування;
 • слабкострумові кабельні системи;
 • система електропостачання;
 • освітлення та управління освітленням;
 • контроль та диспетчеризація;
 • інтелектуальний будинок;
 • та ін.

Найближчі заходи за тематикою «Сучасна інженерна інфраструктура»

Найближчим часом нічого не намічається. Ви можете залишити свої побажання або пропозиції тут.


Відгуки партнерів

Thank you for the Forum: for quality attendees collection, for highest (as always) level of event management
Ksenia Molodkina, Hosser Telecom Solutions

Thank you for the organization of yet another very interesting conference. We actively worked in our booth and found new contacts. Hopefully, we will implement a couple of interesting projects soon
Roman Kitaev, CommScope

I am very surprised with the level of the Forum. The majority of similar events are uninspiring. And this one is great!
George Shuklin, Selectel

Формат участі у «СУЧАСНОЇ ІНЖЕНЕРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ» складені таким чином, щоб партнер зміг підібрати найбільш вигідний і ефективний спосіб демонстрації своїх рішень, послуг та експертизи. Так, для «Сучасна інженерна інфраструктура» передбачені наступні способи (формати) участі:

Генеральний партнер (включає в себе найбільш повний пакет можливостей і максимальну інформаційну підтримку з боку організаторів). Завантажити інформацію про пакет

Золотий партнер (у порівнянні з Генеральним партнером у цьому пакет зменшено час доповідей, а також введені деякі обмеження по маркетинговій та інформаційній підтримці). Завантажити інформацію про пакет

Срібний партнер (надається стандартний, але ефективний набір інформаційно-маркетингових послуг). Завантажити інформацію про пакет

Тематичний партнер, або партнер тематичної секції (базовий набір можливостей плюс деякі ексклюзивні пропозиції з пакетів більш високого рівня). Завантажити інформацію про пакет

Партнер виставки (надання стенду в зоні виставки і базова інформаційна підтримка). Завантажити інформацію про пакет

Партнер конференції (один стандартний тайм-слот для доповіді на конференції і базова інформаційна підтримка). Завантажити інформацію про пакет

Увага! Склад партнерських пакетів може відрізнятися від заходу до заходу. Щоб отримати повний список послуг, що надаються в рамках конкретного пакета (разом з актуальними цінами) для конкретного Форуму або конференції, зв'яжіться з Організатором.

ЧОМУ «СУЧАСНОЇ ІНЖЕНЕРНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ»? Багато наших партнерів беруть участь у Форумі багато років поспіль, отримуючи реальну вигоду для свого бізнесу (подивитися список партнерів). Вони вибирають «Сучасна інженерна інфраструктура», тому що:

Безперервний розвиток

На відміну від більшості традиційних виставок і конференцій наша аудиторія постійно зростає (більш ніж у 4 рази за 6 років).

Незабутня атмосфера

Сьогодні це галузевий захід №1 в Україні з незабутньою атмосферою і «живою» програмою.

Прямий доступ до аудиторії

Форум – це ідеальний майданчик для бізнес-комунікацій, кращий канал передачі інформації і прямий доступ до цільової аудиторії.

Стовідсоткове влучання

На Форумі немає випадкових людей – тут присутні тільки фахівці, що мають безпосереднє відношення до обговорюваних питань, а також менеджери середньої та вищої ланки, що відповідають за прийняття рішень.

Ексклюзивні сервіси

Партнерам надається унікальний набір сервісів, що ефективно просуває їх рішення перед сотнями потенційних покупців до, під час і після заходу.

Скупчення професіоналів

Тут можна знайти дійсно висококласних співробітників.

«Сучасна інженерна інфраструктура» – це кращий спосіб продемонструвати Ваші бренд, експертизу, продукти і сервіси перед тисячами зацікавлених професіоналів!

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).