Конференція «Навколо Автоматизації»

Навколо Автоматизації

«Навколо Автоматизації» – це подія №1 на вітчизняному ринку інфокомунікацій. Захід покриває всі питання, що пов'язані з автоматизацією на підприємствах, які виробляють будь-які види продукції, виробляють та розподіляють енергоносії, а також в міському транспорті та житлово-комунальному господарстві. Крім того, розглядаються нюанси побудови Промислового Інтернету та застосування Інтернету Речей, як складових «розумних» виробництв, проблеми безпеки автоматизованих систем, BigData та BI, а також питання застосування хмарних технологій.

На сьогоднішній день «Навколо Автоматизації» є найбільшим майданчиком для бізнес-комунікацій, на якому всі, хто займається проектуванням та впровадженням рішень по автоматизації, можуть зустрітися зі своїми клієнтами, донести до них нові ідеї та озвучити вигідні пропозиції, продемонструвати свої розробки та поділитися експертизою.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ «НАВКОЛО АВТОМАТИЗАЦІЇ» – як технічні фахівці, так і керівники середньої та вищої ланки приватних та державних компаній (кінцевих споживачів ІКТ-рішень та їх постачальників):

 • комерційні структури;
 • фінансові організації;
 • промислові підприємства;
 • транспортні компанії;
 • енергетичні компанії;
 • державні організації та монополії;
 • відомчі структури;
 • оператори фіксованого та мобільного зв'язку;
 • інтернет- та сервіс-провайдери;
 • відомчі оператори зв'язку;
 • оператори кабельного телебачення;
 • проектні, будівельні та експлуатаційні організації;
 • системні інтегратори та їх будівельно-монтажні підрозділи.
 • дистриб'ютори/постачальники послуг/розробники рішень.

ТЕМАТИКА «НАВКОЛО АВТОМАТИЗАЦІЇ» формується на основі безперервного аналізу інтересів цільової аудиторії та включає в себе наступні питання:

 • аутсорсинговий КЦ – плюси та мінуси;
 • вибір технічного рішення для КЦ;
 • системи навчання в КЦ;
 • імплементація КЦ в структуру підприємства;
 • ринок контакт-центрів: результати, тенденції, перспективи;
 • та ін.

Найближчі заходи за тематикою «Навколо Автоматизації»

Найближчим часом нічого не намічається. Ви можете залишити свої побажання або пропозиції тут.


Відгуки партнерів

I liked everything. And especially the fact that there are a lot of specialists. Very interesting audience gathered!
Alexander Opanasenko Megaplan. Ukraine

I really appreciate the organization of the Forum. There are so many participants there!
Alexander Lasy, CROC

Successful Forum! Audience is grateful. I got a lot of questions from audience!
Ivan Zimin, IT-Solutions

Формат участі у «НАВКОЛО АВТОМАТИЗАЦІЇ» складені таким чином, щоб партнер зміг підібрати найбільш вигідний і ефективний спосіб демонстрації своїх рішень, послуг та експертизи. Так, для «Навколо Автоматизації» передбачені наступні способи (формати) участі:

Генеральний партнер (включає в себе найбільш повний пакет можливостей і максимальну інформаційну підтримку з боку організаторів). Завантажити інформацію про пакет

Золотий партнер (у порівнянні з Генеральним партнером у цьому пакет зменшено час доповідей, а також введені деякі обмеження по маркетинговій та інформаційній підтримці). Завантажити інформацію про пакет

Срібний партнер (надається стандартний, але ефективний набір інформаційно-маркетингових послуг). Завантажити інформацію про пакет

Тематичний партнер, або партнер тематичної секції (базовий набір можливостей плюс деякі ексклюзивні пропозиції з пакетів більш високого рівня). Завантажити інформацію про пакет

Партнер виставки (надання стенду в зоні виставки і базова інформаційна підтримка). Завантажити інформацію про пакет

Партнер конференції (один стандартний тайм-слот для доповіді на конференції і базова інформаційна підтримка). Завантажити інформацію про пакет

Увага! Склад партнерських пакетів може відрізнятися від заходу до заходу. Щоб отримати повний список послуг, що надаються в рамках конкретного пакета (разом з актуальними цінами) для конкретного Форуму або конференції, зв'яжіться з Організатором.

ЧОМУ «НАВКОЛО АВТОМАТИЗАЦІЇ»? Багато наших партнерів беруть участь у Форумі багато років поспіль, отримуючи реальну вигоду для свого бізнесу (подивитися список партнерів). Вони вибирають «Навколо Автоматизації», тому що:

Безперервний розвиток

На відміну від більшості традиційних виставок і конференцій наша аудиторія постійно зростає (більш ніж у 4 рази за 6 років).

Незабутня атмосфера

Сьогодні це галузевий захід №1 в Україні з незабутньою атмосферою і «живою» програмою.

Прямий доступ до аудиторії

Форум – це ідеальний майданчик для бізнес-комунікацій, кращий канал передачі інформації і прямий доступ до цільової аудиторії.

Стовідсоткове влучання

На Форумі немає випадкових людей – тут присутні тільки фахівці, що мають безпосереднє відношення до обговорюваних питань, а також менеджери середньої та вищої ланки, що відповідають за прийняття рішень.

Ексклюзивні сервіси

Партнерам надається унікальний набір сервісів, що ефективно просуває їх рішення перед сотнями потенційних покупців до, під час і після заходу.

Скупчення професіоналів

Тут можна знайти дійсно висококласних співробітників.

«Навколо Автоматизації» – це кращий спосіб продемонструвати Ваші бренд, експертизу, продукти і сервіси перед тисячами зацікавлених професіоналів!

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).