Підсумки BIT-2019 в Запоріжжі: Від складного до простого

Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки» в Запоріжжі пройшов з великим аншлагом і в незабутній атмосфері

13 лютого в готелі Khortitsa Palace Hotel (Запоріжжя, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки» (BIT-2019). Це унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних українських і зарубіжних фахівців у сфері ІКТ, а також директорів і керівників підприємств.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників галузі. Відзначимо, що в цьому році форум відвідали 155 учасників!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, а також поспілкуватися з представниками компаній - значущих гравців ІКТ-ринку - у формальній і неформальній обстановці.

Відкрив сесію виступів Сергій Кадет (ESET) з презентацією «DLP-рішення як додатковий рівень ІТ-безпеки корпоративної мережі», де розповів відвідувачам про небезпеку витоку даних і поділився методами запобігання цьому.

Володимир Малиновський (Lattelecom) в презентації «Еволюція замовників хмарних послуг та практичні приклади» розповів слухачам як зручно та вигідно використовувати всі можливості хмарних технологій.

В своїй доповіді «Системи звуку на підприємстві» Антон Єжов (РОМСАТ) представив сучасне бачення на організацію звукових систем (оповіщення, трансляція звукова сигналізація, внутрішній зв’язок) на підприємствах.

Анна Рижкова (Seagate) в презентації «Рішення Seagate - для безпеки Вашого бізнесу» розповіла відвідувачам Форуму про нові лінійки HDD та SSD та їх переваги для використання в бізнесі.

Далі Олександр Статишнюк (Bosch) представив сою доповідь на тему «Комплексні рішення систем відеоспостереження Bosch», де розповів про можливості сучасного відеообладнання, програмного забезпечення та сервісних можливостей компанії Bosch.

В доповіді «UCloud: Міграція у хмару» Данило Бєлов (UСloud) пояснив чому краще перенести свій бізнес у «хмару» і як це краще зробити.

Вячеслав Шеховцов (ТОВ ІК «СОЮЗ») в презентації «Уніфікована комунікаційна платформа Pansonic KX-NSX1000 і KX-NSX2000» представив слухачам дві платформи від компанії Panasonic і розповів про їхні переваги в використанні.

В своїй презентації «Від складного до простого» Руслан Мельникович (hooc) розповів про Систему управління підприємством від hooc, про її можливості та переваги.

Вячеслав Заріцький (ESET) в доповіді «Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам» розповів про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів Eset в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

В доповіді «Аутсорсинг бізнес-процесів: світові тенденції і український досвід» Тетяна Андріанова (Nota Group) ознайомила слухачів з новими тенденціями та перспективами розвитку аутсорсингу в Україні та розповіла про процес переходу на аутсорсинг.

В своїй доповіді Сергій Клименко (Abitek Distribution) на тему «Технології покращення якості Wi-Fi на фізичному рівні: Tx-BeamForming, BeamFlex, Polarization Diversity – MRC» висвітлив проблеми низької енергетичної ефективності антен з круговою ДС при їх використанні для Wi-Fi, а також розповів про ефективні методи вирішення цієї проблеми.

Сергій Кадет (ESET) в презентації «Greycortex Mendel: що ховається у Вашій мережі?» розповів про «розумне» рішення GreyCortex Mendel від Eset, якезахищає корпоративну мережу від різноманітних загроз.

Також в рамках Форуму відбулася Зустріч Бізнес-Клубу на тему «Бізнес онлайн: як побудувати успішну стратегію? Досвід, рішення, практика», де спікери Анна Артеменко (Ольшанський і партнери) та Валерія Бедим (Ольшанський і партнери) розповіли відвідувачам як запустити та розвивати успішний онлайн-проект. Серед основних тем: тренди UA-нету, підготовка до старту в Інтернеті, дослідження конкурентів, управління ризиками для бізнесу онлайн, робота з репутацією, поширені помилки, що ведуть до втрат бюджетів і рецепти того, як їх уникнути.

Крім того, була проведена жива дискусія: «Критичні правила GDPR для українських компаній». Учасники дискусії обговорювали критичні положення документу (з 25 травня 2018 року набрав чинності Регламент (ЄС) 2016/679 – GDPR (General Data Protection Regulation)), аналізували його вплив на українські компанії та хмарні сервіси. Які надаються гарантії фізичного захисту та які можливі санкції при недотриманні норм для українських компаній зі сторони українського або європейського права.

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 6 партнерів: Lattelecom, «Союз» (Panasonic), UCloud, ESET (GREYCORTEX, Safetica), POMCAT (Bosch, ITC), Seagate.

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2019. В якості головного призу розігрувалася електронна книга Airbook City LED! В кінці заходу всіх слухачів чекав фуршет, а також неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про візит на BIT-2019:

Ігор Бабенко, директор, «ГАРТМЕТ-ХХІ»:
Ви робите Велику і потрібну працю. Відвідавши Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP», дізнався багато цікавого і нового для себе та для розвитку бізнесу. Особливо сподобалася можливість задати питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень і одразу отримати відповідь. З цікавістю ознайомився на виставці з новітніми розробками, побачив їх втілення в реальних продуктах.

Андрій Андрющенко, керівник групи системного адміністрування, ТОВ «Метінвест Діджитал»:
Дуже хороша підготовка заходу. Місце проведення дуже зручне. Доповіді актуальні і цікаві. Із задоволенням візьму участь у нових заходах.

Тетяна Байбара, керівник, КЦ «Мій Партнер»:
Дуже гарно проведений захід. Цікаве спілкування, багато нового і корисного. Процвітання та успіхів.

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: Lattelecom, ESET, РОМСАТ, Інженерна компанія «СОЮЗ», Seagate, UCLOUD.

Партнери конференції: ПрАТ «Укрграфіт», Nota Group, HOOC.

Генеральний інформаційний партнер Форуму: Компьютерное Обозрение

Інформаційні партнери Форуму: Запорізька торгово-промислова палата, HiTech.Expert, А-КОМ Академия, DOU.ua, Співтовариство ІТ-директорів України, Винахідник і раціоналізатор, ІТ-рейтинг України, Асоціація українського бізнесу в Польщі, PROEKTANT, Індустріалка.

Організатором Міжнародного Гранд Форуму «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group. Агентство CIS Events Group спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і крім цього форуму є організатором успішних і популярних на території країн Східної Європи і Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю - все, що стосується сучасних кабельних систем зв'язку; Навколо IP - все, що пов'язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT - все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД - все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари - все, що пов'язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ - все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних - все про зберігання, управлінні та аналізі даних; PROмобільність - все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN - все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx - все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура - все про інфраструктуру ЦОД і офісів; Навколо Автоматизації - все про автоматизацію виробничих і бізнес-процесів; Навколо КЦ - все про побудову і модернізацію контакт-центрів; ProAV - все, що пов'язано з передачею, розподілом і обробкою аудіо- і відеосигналів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2019 доступний за цим посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.
З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group у Вашому регіоні можна ознайомитися за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).