Підсумки BIT-2019 у Вінниці: Нові рішення та технології

Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» у Вінниці пройшов з великим аншлагом і в незабутній атмосфері.

26 червня в конференц-залі готелю «Оптіма» (Вінниця, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» (BIT-2019). Це унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних українських і зарубіжних фахівців у сфері ІКТ, а також директорів і керівників підприємств.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників галузі. Відзначимо, що в цьому році форум відвідали 85 учасників!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, а також поспілкуватися з представниками компаній - значущих гравців ІКТ-ринку - у формальній і неформальній обстановці.

Відкрив сесію виступів Володимир Романенко (Вінницька міська рада) з доповіддю на тему «Безпечне місто Вінниця», де розповів про сучасні проекти, реалізовані в місті.

В наступній доповіді «UCloud: Міграція у хмару» Данило Бєлов (UСloud) пояснив чому краще перенести свій бізнес у «хмару» і як це краще зробити.

Далі в доповіді «Системи звуку на підприємстві» Антон Єжов (РОМСАТ) представив сучасне бачення на організацію звукових систем (оповіщення, трансляція звукова сигналізація, внутрішній зв’язок) на підприємствах.

Анна Рижкова (Seagate) в презентації «Рішення Seagate - для безпеки Вашого бізнесу» розповіла відвідувачам Форуму про нові лінійки HDD та SSD та їх переваги для використання в бізнесі.

Далі слово взяв Вячеслав Заріцький (ESET). В своїй доповіді «Нові рішення і технології ESET для забезпечення надійного захисту бізнесу» він розповів про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів Eset в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

В наступній доповіді «Як автоматизувати комунікації з клієнтами» Антон Столяр (СФК ГРУП) розповів які переваги і які обмеження випливають з такого побудови обслуговування, яка вартість такого проекту, чи є технологічна база для коректної роботи, яку операційну ефективність можуть забезпечити голосові боти.

Далі Олександр Статишнюк (Bosch) представив сою доповідь на тему «Комплексні рішення систем відеоспостереження Bosch», де розповів про можливості сучасного відеообладнання, програмного забезпечення та сервісних можливостей компанії Bosch.

В презентації «СЗД за ціною дисків! Платформи зберігання даних від Western Digital» Андрій Шепель (Western Digital) розповів про нові системи зберігання даних, їх переваги та особливості.

В своїй доповіді Володимир Гук (ELKO) на тему «Перші проекти LoRaWAN в Україні» розповів про два реальні проекти, які були реалізовані в нашій країні – дистанційний збір даних з теплових лічильників котельних.

Сергій Кадет (ESET) в презентації «Створення резервних копій та захист від витоку інформації для малого та середнього бізнесу» представив рішення для запобігання витоків інформації та бекапу даних в SMB.

Наступним виступив Володимир Ковальчук (Perenio) з презентацією на тему «IoT: Smart Home -> Smart Building ->Smart City», де розповів про платформу і ряд продуктів для реалізації проектів розумних будинків, будівель і міст, які представляє компанія Pireneo.

Завершив секцію виступів Вячеслав Заріцький (ESET) з доповіддю «Додаткові рішення ESET для протистояння сучасним кібератакам», де продовжив розповідь про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів ESET в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

Далі слово взяв Сергій Романовський (Intel) з доповіддю на тему «INTEL® DATA CENTER BLOCKS для бізнесу та новітні міні-ПК Intel® NUC8».

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 6 партнерів: ESET (Safetica, Xopero), UCloud, АСБІС-Україна (Perenio, Intel, Logitech, Prestigio, Western Digital), POMCAT, Seagate, Smart Net (Fortinet).

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2019. В якості головного призу розігрувалася електронна книга Airbook City LED! В кінці заходу всіх слухачів чекав фуршет, а також неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про візит на BIT-2019:

Василь Цвєтков, начальник відділу комп. систем, БМЗ «Прогресс»:
Щиро вдячний за запрошення відвідати форум - зокрема у м. Вінниця. По доброму вражений, що Вінницький форум відрізнявсь від Київського тільки кількістю відвідувачів але не якістю. Було отримано багато цікавої, пізнавальної та нової інформації.

Андрій Слободиський, спеціаліст з обслуговування, ТОВ «Інтертелеком»:
Вдячний за чудовий і цікавий форум, який вдалось команді провести у Вінниці, Вам вдалось запросити і поєднати експертів у сфері IT, захисту інформації і автоматизації. Форум був корисним не лише для людей, які пересікаються з темою IT, але й звичайним відвідувачам, оскільки показує досягнення сучасних технологій і тенденції на майбутнє, особливо що стосується "розумних міст". Бажаю Вам розвиватись і залучати ще більшу кількість компаній, які є професіоналами своєї справи.

Вадим Мулаєв, завідувач лабораторією, Державний архів Вінницької області:
Дуже інформативний захід. Добра організація заходу. Дякую за проведення.

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: АСБІС-Україна (Perenio, Intel,
Logitech, Prestigio, Western Digital), ESET (Safetica, Xopero), UCLOUD, РОМСАТ (Bosch, ITC), Seagate.

Партнер виставки: Smart Net.

Партнери конференції: Вінницька міська рада, Санфлауер Комюнікейшнс Груп.

Генеральний інформаційний партнер Форуму: Компьютерное Обозрение

Інформаційні партнери Форуму: HiTech.Expert, А-КОМ Академия, DOU.ua, Співтовариство ІТ-директорів України, Винахідник і раціоналізатор, ІТ-рейтинг України, Асоціація українського бізнесу в Польщі, PROEKTANT, BEZPEKA.CLUB, World Expo, «Обладнання та інструмент для професіоналів. Металообробка», Журнал «Україна Електро» і однойменний портал ua-electro.com, Новини Вінниччини та України, iHUB.

Організатором Міжнародного Гранд Форуму «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group Global. Агентство CIS Events Group Global спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і крім цього форуму є організатором успішних і популярних на території країн Східної Європи і Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю - все, що стосується сучасних кабельних систем зв'язку; Навколо IP - все, що пов'язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT - все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД - все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари - все, що пов'язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ - все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних - все про зберігання, управлінні та аналізі даних; PROмобільність - все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN - все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx - все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура - все про інфраструктуру ЦОД і офісів; Навколо Автоматизації - все про автоматизацію виробничих і бізнес-процесів; Навколо КЦ - все про побудову і модернізацію контакт-центрів; ProAV - все, що пов'язано з передачею, розподілом і обробкою аудіо- і відеосигналів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2019 доступний за цим посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.
З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group Global у Вашому регіоні можна ознайомитися за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).