Підсумки BIT-2019 в Рівному: Протистояння сучасним загрозам

Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» у Рівному пройшов з великим аншлагом і в незабутній атмосфері.

17 жовтня в Майстерні Міста (Рівне, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» (BIT-2019). Це унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних українських і зарубіжних фахівців у сфері ІКТ, а також директорів і керівників підприємств.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників галузі. Відзначимо, що в цьому році форум відвідали 91 учасник!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, а також поспілкуватися з представниками компаній - значущих гравців ІКТ-ринку - у формальній і неформальній обстановці.

Розпочали секцію виступів з «Вітальним словом» представники мерії Рівного -  Віталій Герман (заступник мера) та Сергій Гемберг (начальник Управління стратегічного розвитку та інвестицій).

Наступним виступив Денис Онікієнко (АСБІС-Україна) з презентацією на тему «Сучасні рішення для переговорних кімнат від Logitech та Prestigio».

Вячеслав Заріцький (ESET) в доповіді «Додаткові рішення ESET для протистояння сучасним кібератакам» розповів про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів ESET в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

Далі в презентації «Сучасна домофонія BAS-IP у проектних рішеннях» Костянтин Книш (Домофонні системи) презентував домофони британського бренду BAS-IP і розповів про можливості і вигоди використання домофонного обладнання з технологіями Internet, SIP та UKEY для всіх зацікавлених сторін.

Олександр Статишнюк (Bosch) представив сою доповідь на тему «Комплексні рішення систем відеоспостереження Bosch», де розповів про можливості сучасного відеообладнання, програмного забезпечення та сервісних можливостей компанії Bosch.

В наступній презентації на тему «Робот-пилосос, інфраструктура і хмарні сервіси» Данило Бєлов (UCloud) розповів як правильно обирати «хмарного» провайдера і на що потрібно звертати увагу при такому виборі.

В своїй доповіді «Системи звуку на підприємстві» Антон Єжов (РОМСАТ) представив сучасне бачення на організацію звукових систем (оповіщення, трансляція звукова сигналізація, внутрішній зв’язок) на підприємствах.

Далі виступив Сергій Романовський (АСБІС Україна) з презентацією на тему «INTEL® DATA CENTER BLOCKS для бізнесу та новітні міні-ПК Intel® NUC8», під час якої представив відвідувачам нову лінійку продукції Intel.

Сергій Кадет (ESET) в презентації «Резервне копіювання даних та захист від витоку інформації для малого та середнього бізнесу» представив рішення для запобігання витоків інформації та бекапу даних в SMB.

Також Сергій Кадет (ESET) презентував відвідувачам доповідь на тему «Додаткові рішення ESET для протистояння сучасним кібератакам».

Володимир Гук (ELKO Ukraine) представив доповідь «Перші проекти LoRaWAN в Україні», де розповів, як за допомогою продукції LoRaWAN швидко і недорого збирати дані в реальному часі з розподілених об'єктів.

І завершував секцію доповідей Donald Allen (StealthMail) з презентацією «Що повинен знати кожен про №1 причину витоків даних і хакерських зломів компаній. Досвід світових експертів кібербезпеки».

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 5 партнерів: РОМСАТ (Bosch, ITC), ESET (Safetica, Xopero), UCloud, АСБІС-Україна (Perenio, Intel, Logitech, Prestigio), Домофонні системи.

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2019. В якості головного призу розігрувалася відеокамера AirOn ProCam 4K Plus! В кінці заходу всіх слухачів чекав фуршет, а також неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про візит на BIT-2019:

Юрій Ходаковський, член правління, ОСББ Лагода:
Я щасливий, що я був учасником міжнародного ІТ-форуму ВІТ"19. Класні і потужні виступи. Отримав дуже багато нової і цікавої інформації. Дружня і сімейна атмосфера. Приємні нові знайомства під час неформального спілкування. Вам успіхів і нових звершень.

Олександр Гловацький, директор, «Октава»:
Вперше відвідував захід організаторів. Сподобалась злагодженість сценарію, запам'ятались доброзичлива атмосфера та цікаві доповідачі.

Віталій Назарук, директор інформаційно-обчислювального центру, НУВГП:
Дякую за організацію та запрошення. Отримали багато актуальної та корисної інформації. Кожна доповідь була по-своєму цікава. Представлені стенди та зразки вдало доповнили презентації.

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: АСБІС-Україна (Perenio, Intel, Logitech, Prestigio), ESET (Safetica, Xopero), РОМСАТ (Bosch, ITC), UCLOUD, Домофонні системи.

Генеральний інформаційний партнер Форуму: Компьютерное Обозрение.

Інформаційні партнери Форуму: Телеканал Центральний, HiTech.Expert, А-КОМ Академия, DOU.ua, Співтовариство ІТ-директорів України, Журнал «Винахідник і раціоналізатор», ІТ-рейтинг України, Асоціація українського бізнесу в Польщі, PROEKTANT, BEZPEKA.CLUB, World Expo, «Обладнання та інструмент для професіоналів. Металообробка», Журнал «Україна Електро» і однойменний портал ua-electro.com, Портал LiveBusiness.com.ua, Trud.com, Рівненська торгово-промислова палата, Майстерня міста Рівне.

Організатором Міжнародного Форуму «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group Global. Агентство CIS Events Group Global спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і крім цього форуму є організатором успішних і популярних на території країн Східної Європи і Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю - все, що стосується сучасних кабельних систем зв'язку; Навколо IP - все, що пов'язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT - все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД - все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари - все, що пов'язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ - все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних - все про зберігання, управлінні та аналізі даних; PROмобільність - все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN - все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx - все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура - все про інфраструктуру ЦОД і офісів; Навколо Автоматизації - все про автоматизацію виробничих і бізнес-процесів; Навколо КЦ - все про побудову і модернізацію контакт-центрів; ProAV - все, що пов'язано з передачею, розподілом і обробкою аудіо- і відеосигналів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2019 доступний за цим посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.
З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group Global у Вашому регіоні можна ознайомитися за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).