Підсумки BIT-2019 в Миколаєві: Технології майбутнього

Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» в Миколаєві пройшов з великим аншлагом і в незабутній атмосфері.

23 травня в торгово-розважальному центрі «КИТ» (Миколаїв, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» (BIT-2019). Це унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних українських і зарубіжних фахівців у сфері ІКТ, а також директорів і керівників підприємств.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників галузі. Відзначимо, що в цьому році форум відвідали 113 учасників!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, а також поспілкуватися з представниками компаній - значущих гравців ІКТ-ринку - у формальній і неформальній обстановці.

Відкрив сесію виступів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич  з презентацією «Сучасне місто – цифрове місто», де розповів відвідувачам про нові електронні сервіси та послуги Миколаєва, які покращують життя містянам.

Далі слово взяв Сергій Романовський (Intel) з доповіддю на тему «INTEL® DATA CENTER BLOCKS для бізнесу та новітні міні-ПК Intel® NUC8».

Вячеслав Заріцький (ESET) в доповіді «Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам» розповів про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів ESET в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

В своїй доповіді «Системи звуку на підприємстві» Антон Єжов (РОМСАТ) представив сучасне бачення на організацію звукових систем (оповіщення, трансляція звукова сигналізація, внутрішній зв’язок) на підприємствах.

Сергій Кадет (ESET) в презентації «Створення резервних копій та захист від
витоку інформації для малого та середнього бізнесу» представив рішення для запобігання витоків інформації та бекапу даних в SMB.

Далі Олександр Статишнюк (Bosch) представив сою доповідь на тему «Комплексні рішення систем відеоспостереження Bosch», де розповів про можливості сучасного відеообладнання, програмного забезпечення та сервісних можливостей компанії Bosch.

В доповіді «UCloud: Міграція у хмару» Данило Бєлов (UСloud) пояснив чому краще перенести свій бізнес у «хмару» і як це краще зробити.

Наступним виступив Володимир Ковальчук (Perenio) з презентацією на тему «IoT: Smart Home -> Smart Building ->Smart City».

В презентації «Доступна екосистема запуску і розвитку стартапів міжнародного рівня» Володимир Євсєєв (RinnoHub) розповів слухачам про сучасні можливості інноваційної платформи RynnoHub для сучасних стартапів.

Вячеслав Заріцький (ESET) в доповіді «Додаткові рішення ESET для протистояння сучасним кібератакам» продовжив розповідь про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів ESET в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

В презентації «SOHO- роутери Keenetic. Особливості використання: надійність, безпека» Євген Балакін (Keenetic) розповів про нову лінійку роутерів, особливості їх використання, надійність та безпеку.

В доповіді «Блокчейн як протокол передачі цінності в економіці роботів» Леонід Хацкевич (482.Solutions) розповів про розвиток робототехніки в сучасному світі та нові можливості видаленого керування, збору інформації, та способів заробітку на блокчейн-платформах.

Олег Мельничук (ELKO Ukraine) представив доповідь «Перші проекти LoRaWAN в Україні», де розповів, як за допомогою продукції LoRaWAN швидко і недорого збирати дані в реальному часі з розподілених об'єктів.

Завершував цикл доповідей Влад Кольцов (IRON-HARRY.UA) з презентацією «Новини сертифікації СКС», де розповів слухачам про сертифіковану продукцію для тестування кабельної продукції, а також про її переваги перед несертифікованими конкурентами.

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 7 партнерів: АСБІС Україна (Perenio, Intel, Logitech, Prestigio), Укртелеком, IRON HARRY, UCloud, ESET (Safetica, Xopero), POMCAT (Bosch, ITC), Регіональна ТПП Миколаївської області.

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2019. В якості головного призу розігрувалася електронна книга Airbook Pro 6! В кінці заходу всіх слухачів чекав фуршет, а також неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про візит на BIT-2019:

Валерій Гричкосій, начальник відділу ІПЗ, ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП»:
Дуже корисним та пізнавальним було відвідування виставки. Багато нового було на всіх стендах, дуже змістовні та цікаві презентації. Дякую.

Андрій Кононов, начальник ІОЦ, ДП «Укрхімтрансаміак»:
Дуже сподобалось. Захід пройшов на височенному рівні. Усі виступи дуже цікаві, актуальні. Добре підібрана програма заходу. Сподіваюсь, що це не останній такий захід у Миколаєві.

Геннадій Нікулін, начальник відділу ІТ, Регіональна ТПП Миколаївської обл.:
Дякую за чудову організацію заходу. Хороший підбір тем і доповідачів. Успіхів вам!

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: ASBIS Україна (Perenio, Intel, Logitech, Prestigio), ESET (Safetica, Xopero), ROMSAT (Bosch, ITC), UCLOUD, Залізний Гаррі.

Партнером виставки виступила компанія: Укртелеком.

Партнери конференції: Keenetic, Server.ua (заочна участь).

Генеральний інформаційний партнер Форуму: Компьютерное Обозрение

Інформаційні партнери Форуму: HiTech.Expert, А-КОМ Академия, DOU.ua, Співтовариство ІТ-директорів України, Журнал «Винахідник і раціоналізатор», ІТ-рейтинг України, Асоціація українського бізнесу в Польщі, PROEKTANT, Інформаційна агенція «БІЗРЕЛІЗ», BEZPEKA.CLUB, World Expo, Журнал «Обладнання та інструмент для професіоналів. Металообробка», Журнал «Україна Електро» і однойменний портал ua-electro.com, Mykolaiv IT Cluster, BPL, Клуб ІТ-директорів Одеси, Регіональна торгово промислова палата Миколаївської області, Портал LiveBusiness.com.ua, Інноваційний кластер «RInnoHUB», ADDRIAN, Інформаційне агентство «СВІДОК ІНФО», Сайт 0512.ua.

Організатором Міжнародного Форуму «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group Global. Агентство CIS Events Group Global спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і крім цього форуму є організатором успішних і популярних на території країн Східної Європи і Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю - все, що стосується сучасних кабельних систем зв'язку; Навколо IP - все, що пов'язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT - все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД - все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари - все, що пов'язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ - все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних - все про зберігання, управлінні та аналізі даних; PROмобільність - все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN - все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx - все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура - все про інфраструктуру ЦОД і офісів; Навколо Автоматизації - все про автоматизацію виробничих і бізнес-процесів; Навколо КЦ - все про побудову і модернізацію контакт-центрів; ProAV - все, що пов'язано з передачею, розподілом і обробкою аудіо- і відеосигналів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2019 доступний за цим посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.
З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group Global у Вашому регіоні можна ознайомитися за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).