Підсумки BIT-2019 в Києві: Технології майбутнього

Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB. Навколо Безпеки» в Києві пройшов з великим аншлагом і в незабутній атмосфері.

26 лютого в розважальному комплексі «Ультрамарин» (Київ, Україна) пройшов Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB. Навколо Безпеки» (BIT-2019). Це унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних українських і зарубіжних фахівців у сфері ІКТ, а також директорів і керівників підприємств.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників галузі. Відзначимо, що в цьому році форум відвідали 526 учасників!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, а також поспілкуватися з представниками компаній - значущих гравців ІКТ-ринку - у формальній і неформальній обстановці.

Відкрила сесію виступів Ольга Таранова (ЛІГА:ЗАКОН) з презентацією «Чи готові держкомпанії до хмарних рішень?», де розповіла відвідувачам про можливості продукту Liga:REPORT, який представляє собою комплексний онлайн-сервіс для формування та подання звітності до держорганів, реєстрації ПН.

Далі слово взяв Олександр Данченко (голова Комітету ВРУ з питань інформатизації та зв’язку) з доповіддю «Цифрова трансформація як елемент економічного зростання України». Один з тезисів презентації - цифровізація є важливим чинником зміни якості життя громадян, вона впливає на всі сфери життя сучасного суспільства: сприяє зростанню продуктивності праці, поліпшенню керованості економікою, розвитку наукоємних виробництв та високих технологій, збагаченню духовного життя та подальшій демократизації суспільства.

В’ячеслав Заріцький (ESET) в доповіді «Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам» розповів про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів Eset в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

В презентації «Western Digital: від клієнтських продуктів до Ентерпрайз рішень - найширше портфоліо пристроїв для зберігання даних» Ірина Темченко (Western Digital) представила слухачам повну лінійку сучасних пристроїв для зберігання даних від компанії Western Digital, від клієнтських накопичувачів, до корпоративних рішень.

Дмитро Томашевський (МУК) в доповіді «Огляд передових рішень IP телефонії і ВКС від Grandstream Networks» розповів про лінійку продуктів, де представлені системи аудіо та відеоконференц зв’язку, ІР телефони, АТС та VoIP шлюзи, мережеве обладнання Wi-Fi та системи контроля доступу.

Віктор Мазовський (ПРОКСИС ™) представив доповідь «Advantech WISE-Paas драйвер Industry 4.0.». Платформи WISE-PaaS і WebAccess компанії Advantech надають комплексні екосистеми програмного забезпечення Інтернету речей, які включають в себе API-інтерфейси до IaaS, PaaS і платформ для готових рішень.

Анна Рижкова (Seagate) в презентації «Рішення Seagate - для безпеки Вашого бізнесу» розповіла відвідувачам Форуму про нові лінійки HDD та SSD та їх переваги для використання в бізнесі.

Андрій Михалюк (CoreWin) в доповіді «Бюджетне кросплатформне рішення для запобігання витоку даних» представив DLP-рішення Endpoint Protector by CoSoSys. Воно підходить компаніям будь-якого розміру за рахунок простоти управління і адекватної вартості. Сумісність з Windows, MacOS і Linux робить його одним з найбільш багатообіцяючих на українському ринку систем для запобігання витоку даних.

В презентації «Вплив нових тенденцій і викликів на розвиток ринків корпоративного зберігання даних і хмарних інфраструктур» Петро Андрухович (Huawei) розповів чому не потрібно боятися переходити на SSD і які для цього рішення пропонує компанія Huawei.

В доповіді «UCloud: Міграція у хмару» Данило Бєлов (UСloud) пояснив чому краще перенести свій бізнес у «хмару» і як це краще зробити.

Віктор Самойлов (Kingston) в своїй презентації «Весняні новинки від Kingstоn» розповів про процес розробки, виробництва та тестування продукції Kingston, а також ознайомив присутніх з широким модельним рядом компанії, що включає модулі пам’яті, захищені флеш-накопичувачі, SSD-диски та ін.

Геннадій Демченко (DC|COSMONOVA) представив слухачам свій доклад на тему «Хмари як каталізатор розвитку ІТ для компаній», в якому розповів про переваги хмарних сервісів дата центра COSMONOVA.

В своїй доповіді «Чи можливо впровадження ERP для МСБ» Максим Шарафутдінов (CR&D) як і для чого впроваджувати ERP-системи в малий та середній бізнес.

В презентації «Труба за мільйон» Руслан Мельникович (hooc) розповів про причини і наслідки роботи інформаційного поля підприємства та як внести зміни і зробити все прозоро та керовано на прикладі системи управління підприємством від hooc.

Євген Саранцев (RE:ACTOR) в доповіді «Інвестиції в гіпотези» розповів про оригінальний сервіс компанії RE:ACTOR, який представляє собою акселерацію корпоративних інновацій для сучасних компаній.

Cекцію «Цифровий світ і безпека!» розпочав Олег Соболєв (Асоціація Wireless Ukraine) з доповіддю «Забезпеченні безпеки на світовому ринку торгово-логістичних перевезень на прикладі проекту Асоціації: Торгово-логістична плафторма».

Доповідь на тему «Security Intelligence і EAM (управління корпоративною архітектурою). Культурний код безпеки в епоху трансформації» представив слухачам Ігор Паламарчук (Навчальний центр i-Klass).

Сергій Казьмірук (Асоціація Wireless Ukraine) в доповіді «Людський фактор у забезпеченні особистої безпеки і бізнесу в Цифровому світі» розповів про «слабкі місця» в інформаційній безпеці, а також про можливості протидії цим проблемам з допомогою експертів-поліграфологів.

Олег Науменко (Hideez Group) в доповіді «Тендеція ринку в сфері забезпечення контролю, управління та ідентифікації в цифровому світі» розповів про сучасні системи захисту інформації та безпечного доступу до неї.

В доповіді «Безпека в системах Блокчейн і криптовалюта» Ігор Пігарев (Bitfury Group) розповів про блокчейн-сервіс, який допоможе працювати з криптовалютою, а також захистить її від крадіжок.

Ігор Міллер (Yellow Cube) представив слухачам доповідь на тему «Застосування Штучного Інтелекту для ефективної протидії кібер-загрозам».

Також в рамках форуму відбулася конференція «НАВКОЛО КЦ», яку розпочала Людмила Буракова (Величко та партнери) з доповіддю «Сучасний контакт-центр: процеси – технології, персонал», де представила послуги своєї компанії для побудови сучасних контакт-центрів.

Ніна Марцин (SCALE) в доповіді «Ефективні процеси - запорука успішного Контакт-центру» представила процесний підхід до управління КЦ на прикладі практичних кейсів з бізнесу.

Сергій Орлов (CCIE) в доповіді «Як їздити на мерседесі по ціні жигулів. Рішення для КЦ в хмарах» розповів про моделі роботи впровадження КЦ, критерії вибору та ризики. Також спікер зробив порівняння інвестиційних витрат проти операційних витрат і розаовів про переваги володіння хмарними рішеннями.

В доповіді «Універсальний телефонний Bot» Антон Столяр (СФК ГРУП) розповів про переваги та можливості автоматичної телефонної системи для сучасних контакт центрів.

В своїй доповіді Оксана Музиченко (Телеконтакт) на тему «Набір і мотивація персоналу. Нові методи» розповіла якими навичками повинен володіти рекрутер, щоб забезпечити 50% зростання компанії в рік, про цілі рекрутера на кожному етапі підбору, автоматизацію процесу підбору персоналу та истему дистанційного навчання і підвищення кваліфікації персоналу.

Валентин Ярошинський (NOVA IT) в презентації «Що вміють чат боти і кому вони потрібні» розповів про види чат ботів, можливості і обмеження чат ботів, омніканальні голосові боти, хмарні та інхаус боти, підхід до впровадження і розвитку чат ботів.

Ігор Філіпенко (RBC Group) в доповіді «Штучний інтелект в контакт-центрі: майбутнє чи теперішнє?» відповів на питання: чи варто побоюватися штучного інтелекту, які інструменти використовуються та які завдання КЦ можуть вирішуватися за допомогою штучного інтелекту.

В доповіді «Нематеріальна мотивація персоналу: з чим подавати плюшки» Юлія Попова (Аутсорсинговий контактний центр Tell2Tell) розповіла про вплив нематеріальної мотивації на продуктивність роботи компанії, про підводні камені в процесі розробки системи нематеріальної мотивації, як уникнути демотивації персоналу та як підвищити мотивацію співробітників в умовах обмеженого бюджету.

Ірина Величко (Величко та партнери) в презентації «Тренди та виклики 2019» розповіла що потрібно змінювати в роботі контакт центрів в найближчому майбутньому щоб збільшувати прибутки та рухатися в ногу з часом.

Також в рамках Форуму відбулася Зустріч Бізнес-Клубу на тему «Бізнес онлайн: як побудувати успішну стратегію? Досвід, рішення, практика», де спікери Анна Артеменко (Ольшанський і партнери) та Валерія Бедим (Ольшанський і партнери) розповіли відвідувачам як запустити та розвивати успішний онлайн-проект. Серед основних тем: тренди UA-нету, підготовка до старту в Інтернеті, дослідження конкурентів, управління ризиками для бізнесу онлайн, робота з репутацією, поширені помилки, що ведуть до втрат бюджетів і рецепти того, як їх уникнути.

І в завершення офіційної частини заходу Руслан Мельникович (hooc) представив доповідь «Дохід. З чим його їдять?», де розповів як правильно планувати доходи компанії і які для цього можна залучати ресурси.

Крім того, була проведена жива дискусія: «Цифровий світ і безпека!». Учасники дискусії обговорювали питання змін в нашому світі в найближчій перспективі. Ці зміни йдуть з прискоренням, і треба поспішати, щоб встигнути адаптуватися до них. Найважливіший для нас питання - це забезпечити особисту безпеку, бізнесу, держави і т.д.

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 11 партнерів: Seagate, UCloud, Western Digital, ESET, Grandstream Networks (МУК), Укртелеком, Dataway Security, ПРОКСИС ™, DC|COSMONOVA, Kingston Technology, Tucha.

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2019. В якості головного призу розігрувалася електронна книга Airbook Pro 6! В кінці заходу всіх слухачів чекав фуршет, а також неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про візит на BIT-2019:

Ірина Вишниченко, співзасновник, Centrix Management LLC:
Чудово, що є подібні заходи: гарний підбір експертів, фахівців, цікаві теми, інноваційні підходи. Відвідавши конференцію, маєш нагоду оцінити рівень бізнес-процесів у своїй компанії та/або запланувати сфери, на які варто звернути увагу. Дякуємо організаторам!

Марина Конончук, директор, MICE UA:
Хочу подякувати організаторам за такий корисний захід, де можна почути цікаву, нову інформацію і познайомитися з новими людьми. Дещо з технологій вже можна впроваджувати в свій бізнес.

Євген Колотилов, директор, Інтраком Телеком Україна:
Шановні пані та панове! Захід був, як завжди, дуже цікавим і корисним. Дякую за вашу роботу!

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: Grandstream Networks Inc., МУК, ESET, UCLOUD, Western Digital, ПРОКСИС ™, Seagate, Kingston Technology, DC|COSMONOVA.

Партнерами виставки виступили: Укртелеком, Tucha, Dataway Security.

Партнери конференції: CoreWin, САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП, NOVAIT, ЛІГА: ЗАКОН, HOOC, Wireless Ukraine, RE: ACTOR, CR&D.

Партнер стилю: Бренд стильних чоловічих костюмів та аксесуарів Аndreas Moskin.

Партнер (заочна участь): Pure Storage.

Генеральний інформаційний партнер Форуму: Компьютерное Обозрение

Інформаційні партнери Форуму: Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ), HiTech.Expert, А-КОМ Академия, DOU.ua, Співтовариство ІТ-директорів України, Журнал «Винахідник і раціоналізатор», ІТ-рейтинг України, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Холдинг АНКОР, PROEKTANT, ITEA, Інформаційна агенція «БІЗРЕЛІЗ», BEZPEKA.CLUB, BSK, The Coin Shark.

Організатором Міжнародного Гранд Форуму «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB. Навколо Безпеки» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group Global. Агентство CIS Events Group Global спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і крім цього форуму є організатором успішних і популярних на території країн Східної Європи і Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю - все, що стосується сучасних кабельних систем зв'язку; Навколо IP - все, що пов'язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT - все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД - все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари - все, що пов'язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ - все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних - все про зберігання, управлінні та аналізі даних; PROмобільність - все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN - все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx - все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура - все про інфраструктуру ЦОД і офісів; Навколо Автоматизації - все про автоматизацію виробничих і бізнес-процесів; Навколо КЦ - все про побудову і модернізацію контакт-центрів; ProAV - все, що пов'язано з передачею, розподілом і обробкою аудіо- і відеосигналів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2019 доступний за цим посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.
З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group Global у Вашому регіоні можна ознайомитися за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).