Підсумки BIT-2019 в Києві: Надійний захист бізнесу

Міжнародний Гранд Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Академія FTTx» в Києві пройшов з великим аншлагом і в незабутній атмосфері.

19 вересня в конференц-холі «ДЕПО» (Київ, Україна) пройшов Міжнародний Гранд Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Академія FTTx» (BIT-2019). Це унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних українських і зарубіжних фахівців у сфері ІКТ, а також директорів і керівників підприємств.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників галузі. Відзначимо, що в цьому році форум відвідали 462 учасника!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, а також поспілкуватися з представниками компаній - значущих гравців ІКТ-ринку - у формальній і неформальній обстановці.

Відкрив сесію «Навколо Данних. Навколо Безпеки. Навколо Хмари» Сергій Романовський (АСБІС Україна) виступом на тему «INTEL® DATA CENTER BLOCKS для бізнесу та новітні міні-ПК Intel® NUC8», під час якої представив відвідувачам нову лінійку продукції Intel.

Далі слово взяв Ростислав Фрідман (Synology) з презентацією на тему «Новий рівень захисту даних від Synology».

Анна Рижкова (Seagate) в презентації «Рішення Seagate - для безпеки Вашого бізнесу» розповіла відвідувачам Форуму про нові лінійки HDD та SSD та їх переваги для використання в бізнесі.

В доповіді «Нові рішення і технології ESET для забезпечення надійного захисту бізнесу» Вячеслав Заріцький (ESET Україна) розповів про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів Eset в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

Далі в презентації на тему «Western Digital: від клієнтських продуктів до Ентерпрайз рішень - найширше портфоліо пристроїв для зберігання даних» Ірина Темченко (Western Digital) представила слухачам повну лінійку сучасних пристроїв для зберігання даних від компанії Western Digital, від клієнтських накопичувачів, до корпоративних рішень.

В доповіді «Шифрування даних - як захистити найцінніше» Олександр Хомутов (Dataway Security ltd) розповів відвідувачам як завадити витоку даних та захистити важливу інформацію на мобільних та зовнішніх пристроях.

Віктор Самойлов (Kingston) в презентації на тему «Новинки пам'яті і SSD Kingston» ознайомив присутніх з широким модельним рядом компанії, що включає модулі пам’яті, захищені флеш-накопичувачі, SSD-диски та ін.

Далі виступив Maxim Tutuianu (Bitdefender) з доповіддю «Забезпечення безпеки за допомогою Bitdefender Elite HD від зовнішніх загроз нового покоління».

В презентації «Як за три роки зрости з нуля до 9% ринку: досвід GigaCloud» Артем Коханевич (GigaCloud) представив на власному досвіді як розвивався «хмарний» бізнес GigaCloud і що стало основними драйверами росту.

Максим Повжик (DC|COSMONOVA) в доповіді «Хмари для вимогливих сервісів DC|COSMONOVA» розповів про переваги хмарних сервісів дата центра COSMONOVA.

В наступній презентації на тему «Робот-пилосос, інфраструктура і хмарні сервіси» Данило Бєлов (UCloud) розповів як правильно обирати «хмарного» провайдера і на що потрібно звертати увагу при такому виборі.

Далі Кшиштоф Козмінські (Atman) представив доповідь «Аутсорсинг в хмарі чи на сервері?», де представив можливості сервісів від Atman, а також розповів про переваги оренди інфраструктури для бізнеса різного рівня.

В презентації «Хмарні рішення для обміну електронними документами в умовах оптимізації бізнеспроцесів» Юрій Васильченко (ТОВ «ЕСЕНСІ») розповів про впровадження системи обміну електронними документами: на що звернути увагу при переході на е-документ, досвід крупних компаній.

Володимир Мельник (Tucha) в докладі на тему «TuchaKube: горизонтально-масштабований хостинг з підтримкою автоматизації розробки, тестування та публікації веб-додатків в хмарі» розповів про горизонтально-масштабований хостинг з підтримкою автоматизації розробки, тестування і публікації веб-додатків в хмарі.

В презентації «Аудит ІТ - необхідність чи загроза для CIO» Андрій Дмитренко (CIOneer) розповів чому і як потрібно проводити аудит IT і які при цьому можуть виникнути труднощі.

Далі слово взяв Андрій Слободяник (BDO) та представив слухачам презентацію на тему«Побудова інтегрованого кіберзахисту».

В доповіді «Реалії виживання українського бізнесу: хакери, корпоративне шпигунство, прослуховування, крадіжка персональних даних» Нікіта Книш (Hack Control) розповів про сучасні загрози бізнесу та порадив як з цим краще всього боротися.

І завершував секцію доповідей Donald Allen (StealthMail) з презентацією «Що повинен знати кожен про №1 причину витоків даних і хакерських зломів компаній. Досвід світових експертів кібербезпеки».

Паралельно попередній секції також стартувала конференція «Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Мереж. Навколо Кабелю». Першим слово взяв Кирило Гончарук (ПАТ «Укртелеком») з доповіддю на тему «Агенти інтернетизації: як Укртелеком управляє інженерами «в полях»» Кирило Гончарук (ПАТ «Укртелеком») де розповів як компанія Укртелеком проводить модернізацію своїх потужностей та сервісів, і які це дає результати.

Далі в презентації «Сучасна домофонія BAS-IP у проектних рішеннях» Костянтин Книш (Домофонні системи) презентував домофони британського бренду BAS-IP і розповів про можливості і вигоди використання домофонного обладнання з технологіями Internet, SIP та UKEY для всіх зацікавлених сторін.

Микола Пихтін (КМДА) в доповіді «Комплексні міські рішення щодо систем відеоспостереження, автоматизації та аналітики» розповів як організована система відеоспостереження в Києві.

В презентації «IVR системи нового покоління або обслуговування клієнтів за допомогою Voice-ботів на базі штучного інтелекту» Олексій Брайнін (Ringotel) розповів про переваги та слабкі місця голосових IVR систем, як за допомогою таких систем світові бренди автоматизують обслуговування клієнтів, а також як бізнес може їх ефективно використовувати вже сьогодні.

Далі Олег Бугрим (Залізний Гаррі) представив доповідь на тему «Рішення Greenlee і Katimex для монтажу і діагностики СКС», де представив слухачам лінійку продукції вищезгаданих компаній.

Анастасія Макова (Logitech) в доповіді «Рішення для відеоконференцій від компанії Logitech» представила сучасну лінійку продукції для організації залів для перемовин різного рівня.

В доповіді «Сучасні рішення для сертифікації СКС» Владислав Кольцов (Залізний Гаррі) розповів слухачам про сертифіковану продукцію для тестування кабельної продукції, а також про її переваги перед несертифікованими конкурентами.

Завершувала цикл доповідей Ірина Кравець (CleverAgri) з виступом на тему «IoT в агро. Кейси», де розповіла про IoT –платформи в агро-секторі: для чого вони потрібні, як це працює, як цим користуватися та які задачі вирішують дані системи.

Також в рамках Форуму відбулася зустріч Бізнес Клубу. Відкривали зустріч Валерія Бедим та Ольга Немировська (Ольшанський і партнери) з доповіддю «Залучення і утримання. Онлайн-стратегія для бізнесу з фокусом на клієнта».

І в завершення Форуму виступив Віталій Коломієць (OK Legal) з презентацією на тему «Захист бізнесу під час кримінального переслідування».

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 21 партнер: Western Digital, Baltneta, DEPS, Snom, Ringotel, Hostpark, Atman, Synology, Seagate, ESET, RRC, Fanvil, А-Ком, SoftdB, Железный Гарри, Greenlee, Softing, CMS, Домофонні системи, SOFTICO, Bitdefender, АСБІС-Україна (Perenio, Intel, Logitech, Prestigio), Туча, Dataway security, iStorage Limited, DataLocker BV, FEITIAN Technologies Co., Kingston Technology, DC|COSMONOVA, ЕСЕНСІ, Ucloud, Укртелеком.

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2019. В якості головного призу розігрувалася відеокамера AirOn ProCam 4K Plus! В кінці заходу всіх слухачів чекав фуршет, а також неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про візит на BIT-2019:

Олена Іванчук, уповноважений з антикорупційної діяльності, ПАТ «КИЇВЗНДІЕП»:
Було дуже корисно для своєї безпосередньої діяльності почути інформацію про зберігання та організацію корпоративної інформації та інформаційну безпеку; про послуги, які надають дата-центри для корпоративного сегменту; про побудову охоронних систем та інші застосування IP-технологій. Дякую організаторам за їх плідну працю.

Костянтин Банк, головний фахівець, АТ «ОщадБанк»:
Приємно було відвідати виставку, дуже цікава та інформативна. Дізнався про новинки та отримав нові знайомства. Планую і надалі за можливістю брати участь в майбутніх такого роду заходах.

Євгеній Дороговцев, провідний адміністратор, ТОВ «Мета-Капітал»:
Було приємно і цікаво відвідати захід. Зміг познайомитися з важливими компаніями і отримав необхідні консультації від них. Організація і проведення заходу на високому рівні. Так тримати!

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: Synology, ESET, UCLOUD, Seagate, Kingston Technology, Tucha, АСБІС-Україна (Perenio, Intel,Logitech, Prestigio), Western Digital, Hostpark (Atman), Домофонні системи, DC|COSMONOVA, Dataway Security (Kingston Technology, iStorage Limited, DataLocker BV, FEITIAN Technologies Co.), Залізний Гаррі (Greenlee, Softing), SOFTICO (Bitdefender), Ringotel, ТОВ «ЕСЕНСІ».

Партнери виставки: Baltneta, ПАТ «Укртелеком», DEPS (SNOM), КМС, RRC (Fanvil), А-КОМ (SoftdB).

Партнери конференції: Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, HackControl, GigaCloud, CIOneer, BDO, CleverAgri.

Партнер гостинності: Медова екоферма «Пасіка 21».

Генеральний інформаційний партнер Форуму:

Інформаційні партнери Форуму: Компьютерное Обозрение, HiTech.Expert, А-КОМ Академия, DOU.ua, Співтовариство ІТ-директорів України, ІТ-рейтинг України, PROEKTANT, ITEA, BEZPEKA.CLUB, World Expo, «Обладнання та інструмент для професіоналів. Металообробка», Журнал «Україна Електро» і однойменний портал ua-electro.com.

Організатором Міжнародного Гранд Форуму «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Академія FTTx» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group Global. Агентство CIS Events Group Global спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і крім цього форуму є організатором успішних і популярних на території країн Східної Європи і Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю - все, що стосується сучасних кабельних систем зв'язку; Навколо IP - все, що пов'язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT - все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД - все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари - все, що пов'язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ - все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних - все про зберігання, управлінні та аналізі даних; PROмобільність - все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN - все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx - все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура - все про інфраструктуру ЦОД і офісів; Навколо Автоматизації - все про автоматизацію виробничих і бізнес-процесів; Навколо КЦ - все про побудову і модернізацію контакт-центрів; ProAV - все, що пов'язано з передачею, розподілом і обробкою аудіо- і відеосигналів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2019 доступний за цим посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.
З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group Global у Вашому регіоні можна ознайомитися за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).