Підсумки BIT-2019 в Івано-Франківську: Від складного до простого

Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» в Івано-Франківську пройшов з великим аншлагом і в незабутній атмосфері.

13 червня в конференц-залі готелю «Надія» (Івано-Франківськ, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки. ProAV» (BIT-2019). Це унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних українських і зарубіжних фахівців у сфері ІКТ, а також директорів і керівників підприємств.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників галузі. Відзначимо, що в цьому році форум відвідали 110 учасників!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, а також поспілкуватися з представниками компаній - значущих гравців ІКТ-ринку - у формальній і неформальній обстановці.

Відкрив сесію виступів Володимир Гук (ELKO) з доповіддю на тему «Шкідливе відеоспостереження».

Далі слово взяв Вячеслав Заріцький (ESET). В своїй доповіді «Нові рішення і технології ESET для забезпечення надійного захисту бізнесу» він розповів про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів Eset в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

В доповіді «UCloud: Міграція у хмару» Данило Бєлов (UСloud) пояснив чому краще перенести свій бізнес у «хмару» і як це краще зробити.

Анна Рижкова (Seagate) в презентації «Рішення Seagate - для безпеки Вашого бізнесу» розповіла відвідувачам Форуму про нові лінійки HDD та SSD та їх переваги для використання в бізнесі.

Далі слово взяв Микола Мадінов (IQ Trading) з презентацією «Legrand LCS3 - 3 виміри досконалості», де представив слухачам оновлені лінійки продуктів компанії Legrand, серед яких системи МТР, оптичні полки, інструмент для з’єднання волокон, фаст конектори, патч-панелі і т.п.

Михайло Корабельников (Legrand) в презентації «Рішення Legrand для Smart Building» представив відвідувачам лінійку рішень компанії для побудови «розумного будинка».

В своїй доповіді Володимир Гук (ELKO) на тему «Перші проекти LoRaWAN в Україні» розповів про два реальні проекти, які були реалізовані в нашій країні – дистанційний збір даних з теплових лічильників котельних.

Сергій Кадет (ESET) в презентації «Створення резервних копій та захист від
витоку інформації для малого та середнього бізнесу» представив рішення для запобігання витоків інформації та бекапу даних в SMB.

Далі свою доповідь на тему «Принади і виклики ІТ-ринку Івано-Франківська» представила Христина Липецька (ІТ-компанія Eleks).

Наступним виступив Володимир Ковальчук (Perenio) з презентацією на тему «IoT: Smart Home -> Smart Building ->Smart City», де розповів про платформу і ряд продуктів для реалізації проектів розумних будинків, будівель і міст, які представляє компанія Pireneo.

Завершив секцію виступів Вячеслав Заріцький (ESET) з доповіддю «Додаткові рішення ESET для протистояння сучасним кібератакам», де продовжив розповідь про сучасні можливості технологій антивірусних продуктів ESET в боротьбі з вірусними та мережевими атаками.

Крім того, була проведена жива дискусія: «Критичні правила GDPR для українських компаній». Учасники дискусії обговорювали критичні положення документу (з 25 травня 2018 року набрав чинності Регламент (ЄС) 2016/679 – GDPR (General Data Protection Regulation)), аналізували його вплив на українські компанії та хмарні сервіси. Які надаються гарантії фізичного захисту та які можливі санкції при недотриманні норм для українських компаній зі сторони українського або європейського права.

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 5 партнерів: ESET (Safetica, Xopero), UCloud, АСБІС-Україна (Perenio, Intel, Logitech, Prestigio), Seagate, IQ Trading (Legrand).

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2019. В якості головного призу розігрувалася електронна книга Airbook City LED! В кінці заходу всіх слухачів чекав фуршет, а також неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про візит на BIT-2019:

Юрій Костирко, комерційний директор, СІРІУС Центр Автоматизації:
Дуже дякую за цікавий та пізнавальний форум. Організація на високому рівні. Спікери, доповідачі - цікаві та доносили актуальні Продовжуйте в тому ж дусі!

Липецька Х.П., HR- manager, Eleks:
Дуже вдало організовано заклад. Рада, що Івано-Франківськ мав можливість приймати таку кількість ідейних і натхненних людей. Інновації зараз керують світом, тому саме такі форуми дуже необхідні для повного усвідомлення бізнесом доступних технічних і продуктових рішень, які й були презентовані на форумі. Дякую організаторам і учасникам.

Тарас Кіндрат, системний адміністратор, Discovery ltd:
Цікавий форум, радий, що відвідав. Спікери кваліфіковано подавали матеріал, відповідно дізнався багато цікавого, що буду старатись впровадити по місцю роботи в своїй компанії

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: АСБІС-Україна, ESET, UCLOUD, Seagate, IQ Trading.

Партнер конференції: ELEKS.

Генеральний інформаційний партнер Форуму: Компьютерное Обозрение

Інформаційні партнери Форуму: HiTech.Expert, А-КОМ Академия, DOU.ua, Співтовариство ІТ-директорів України, Винахідник і раціоналізатор, ІТ-рейтинг України, Асоціація українського бізнесу в Польщі, PROEKTANT, BEZPEKA.CLUB, World Expo, «Обладнання та інструмент для професіоналів. Металообробка», Журнал «Україна Електро» і однойменний портал ua-electro.com, Івано-Франківський ІТ кластер, Івано-Франківська торгово-промислова палата.

Організатором Міжнародного Гранд Форуму «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Безпеки» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group Global. Агентство CIS Events Group Global спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і крім цього форуму є організатором успішних і популярних на території країн Східної Європи і Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю - все, що стосується сучасних кабельних систем зв'язку; Навколо IP - все, що пов'язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT - все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД - все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари - все, що пов'язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ - все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних - все про зберігання, управлінні та аналізі даних; PROмобільність - все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN - все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx - все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура - все про інфраструктуру ЦОД і офісів; Навколо Автоматизації - все про автоматизацію виробничих і бізнес-процесів; Навколо КЦ - все про побудову і модернізацію контакт-центрів; ProAV - все, що пов'язано з передачею, розподілом і обробкою аудіо- і відеосигналів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2019 доступний за цим посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.
З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group Global у Вашому регіоні можна ознайомитися за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).