Підсумки BIS-2019 в Києві: Нові стандарти, нові можливості

Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Навколо IoT. Smart Building» в Києві пройшов з великим аншлагом і в незабутній атмосфері.

11 квітня в розважальному комплексі «Ультрамарин» (Київ, Україна) пройшов Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Навколо IoT. Smart Building» (BIS-2019). Це унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних українських і зарубіжних фахівців у сфері ІКТ, а також директорів і керівників підприємств.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників галузі. Відзначимо, що в цьому році форум відвідали 272 учасника!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, а також поспілкуватися з представниками компаній - значущих гравців ІКТ-ринку - у формальній і неформальній обстановці.

Відкрив секцію виступів Форуму Віктор Каток (Укртелеком) з доповіддю на тему «Стандартизація телекомунікаційної інфраструктури», де розповів про нові стандарти в «мережевій» сфері, введені в експлуатацію Міжнародним Союзом Електрозв’язку.

Далі слово взяв Микола Мадінов (IQ Trading) з презентацією «Legrand LCS3 - 3 виміри досконалості», де представив слухачам оновлені лінійки продуктів компанії Legrand, серед яких системи МТР, оптичні полки, інструмент для з’єднання волокон, фаст конектори, патч-панелі і т.п.

В своїй доповіді на тему «Що ще необхідно знати про якість оптичних кабелів» Віктор Дубовик (UTEX) представив нову продукцію компанії UTEX та розповів про основні помилки при виборі волоконно-оптичної продукції для монтажа.

Михайло Корабельников (Legrand) в презентації «Рішення Legrand для Smart Building» представив відвідувачам лінійку рішень компанії для побудови «розумного будинка».

В своїй доповіді Володимир Гук (ELKO) на тему «Перші проекти LoRaWAN в Україні» розповів про два реальні проекти, які були реалізовані в нашій країні – дистанційний збір даних з теплових лічильників котельних.

В презентації «Практика Win-Win в телекомунікації або шлях до виживання!» Роман Перун (ПРАЙМ-НЕТ) розповів про цікавий підхід ведення бізнеса, коли конкуренти стають партнерами і «допомагають» розвивати бізнес.

Далі розпочався фаховий семінар-колаборація на тему «Знайомство з новим Європейським кодексом електронних комунікацій». Відкривала семінар Тетяна Попова (Асоціація «Телекомунікаційна палата України») з доповіддю «Європейський Кодекс електронних комунікацій: нові правила гри Digital індустрії ЄС». Спікер розповіла присутнім про історію створення кодексу, а також про необхідність його ратифікації в нашій країні.

Далі Анна Новак (Асоціація «Телекомунікаційна палата України») в презентації «Які ключові зміни передбачає Європейський Кодекс електронних комунікацій» розповіла про основні зміни, які принесе на європейський ринок комунікацій новий кодекс.

В презентації «Європейський Кодекс електронних комунікацій в контексті його імплементації у національне законодавство України» Наталія Погорська (НКРЗ) повідомила, що в нашій країні вже створена робоча група, яка має підготувати імплементацію європейського законодавства з огляду на український пакет законів про телекомунікаційний ринок.

Далі в рамках Форуму слово взяв Олександр Савчук (Атраком) з доповіддю «Розвиток ШСД в Україні», де він розповів про реальний стан проникнення ШСД на території України та перспективи розвитку глобального покриття при фінансовій участі держави.

Після цього стартувала жива дискусія «Застосування бездротових технологій зв'язку TETRA, Wi-Fi і ін. для критично важливої інфраструктури та масового ринку», модератором якої виступив Олег Соболєв (Асоціація Wireless Ukraine).

Ігор Сребродольський (Ericsson Ukraine) в презентації «5G як революція в Телеком індустрії» розповів про перші комерційні запуски технології в світі, а також про перспективи 5G в Україні і її вплив на ринок ШСД.

В своїй доповіді на тему «Нова технологія Wi-Fi - IEEE 802.11» Юрий Довгань (Cisco) представив слухачам новий стандарт бездротового зв’язку, а також розповів про його переваги.

Далі Лариса Татаринцева (ДОЛЯ і КО.ЛТД) представила доповідь «Перспективи технології TETRA в епоху технологій 4-5G: бути чи не бути?», де розповіла про перспективи розвитку «безпекової» технології в найближчому майбутньому і її переваги перед технологіями 4G і 5G.

В презентації «Специфічні вимоги до домашніх Wi-Fi роутерів в контексті IoT і розумного будинку» Євген Балакін (Keenetic) розповів яким вимогам повинен відповідати роутер для успішної побудови на його основі «розумного будинку».

Завершував цикл доповідей В'ячеслав Самойленко (HPE) з доповіддю «Використання технологій Bluetooth спільно з WiFi для позиціонування та навігації», де представив слухачам сучасні Bluetooth пристрої (маяки), які можна використовувати в маркетингових цілях, а також для локації на місцевості.

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 4 партнера: IQ Trading (Legrand), DEPS, UTEX Україна, KMC.

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2019. В якості головного призу розігрувалася електронна книга Airbook City Led! В кінці заходу всіх слухачів чекав фуршет, а також неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про візит на BIS-2019:

Олександр Кабалдін, начальник відділу АСУП, ФПС АГРО:
Відвідування форуму було не лише цікавим, а й продуктивним, що в перспективі дозволить встановити взаємовигідні партнерські відносини з іншими учасниками та одним з доповідачів.

Анна Степанова, комерційний директор, ТОВ «СТФ-Лабораторія»:
На форумі були порушені актуальні теми, спікери захоплювали своїми виступами. Учасники виставки здивували своїми новинками і передовими технологіями.

Юрій Головін, доцент, Інститут Спецзв`язку КПІ:
Дуже вдячний за організацію та проведення заходу. Доповіді були цікаві та актуальні, але на жаль часу на їх обговорення було замало. Бажаю Вам успіхів. Чекаю на нові зустрічі.

Христина Голощапова, Junior GSM Procurement Specialist, Lifecell:
На форумі дуже класна атмосфера. Вважаю, що такі форуми та виставки продукції є корисними не тільки компаніям, а й студентам телекомунікаційних інститутів.

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами заходу стали відомі компанії та бренди:
Тематичний партнер: UTEX Україна.
Партнер форуму: IQ Trading.
Партнерами виставки виступили: DEPS, КМС.
Партнери конференції: Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ), Wireless Ukraine, Атраком, ПРАЙМ-НЕТ, BINART.
Генеральний інформаційний партнер: Компьютерное Обозрение.
Інформаційні партнери Форуму: HiTech.Expert, А-КОМ Академия, DOU.ua, Співтовариство ІТ-директорів України, Журнал «Винахідник і раціоналізатор», ІТ-рейтинг України, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Холдинг АНКОР, PROEKTANT, ITEA, Інформаційна агенція «БІЗРЕЛІЗ», BEZPEKA.CLUB,. World Expo, «Обладнання та інструмент для професіоналів. Металообробка», Журнал «Україна Електро» і однойменний портал ua-electro.com, DATA.UA, Jooble.

Організатором Міжнародного Гранд Форуму «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Навколо IoT. Smart Building» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group Global. Агентство CIS Events Group Global спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і крім цього форуму є організатором успішних і популярних на території країн Східної Європи і Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю - все, що стосується сучасних кабельних систем зв'язку; Навколо IP - все, що пов'язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT - все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД - все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари - все, що пов'язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ - все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних - все про зберігання, управлінні та аналізі даних; PROмобільність - все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN - все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx - все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура - все про інфраструктуру ЦОД і офісів; Навколо Автоматизації - все про автоматизацію виробничих і бізнес-процесів; Навколо КЦ - все про побудову і модернізацію контакт-центрів; ProAV - все, що пов'язано з передачею, розподілом і обробкою аудіо- і відеосигналів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2019 доступний за цим посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.
З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group Global у Вашому регіоні можна ознайомитися за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).