Підсумки BIT-2018 в Запоріжжі: гарячі новинки технологій

Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» у Запоріжжі зібрав провідних ІКТ-професіоналів та представників бізнесу регіону

24 травня у конгрес-центрі стадіону «Славутич-Арена» (Запоріжжя, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018). Цей унікальний багатоформатний захід вперше відбувся у Запоріжжі і зібрав провідних ІКТ-професіоналів та представників бізнесу регіону.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників вітчизняного ринку інформаційних технологій та автоматизації. Відзначимо, що в цьому році Форум відвідали 119 учасників!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, взяти участь у тематичних круглих столах, а також поспілкуватися з партнерами в формальній і неформальній обстановці.

Конференція стартувала з виступу Дмитра Кравченка (CISCO) «Хмарні рішення Cisco для ефективної спільної роботи», який спікер прочитав дистанційно, з Варшави.

У доповіді «Серверні рішення Lenovo для корпоративного сектора» Владислав Слободяник (ДНІПРО-Техноцентр) представив широкий модельний ряд комутаторів, систем зберігання даних та серверів Lenovo.

У доповіді «Про що брешуть хмарні провайдери» Данило Бєлов (UCloud) детально розповів про те як організовані системи зберігання даних у хмарах компанії. Спікер зазначив, що $60 за 6 ТБ хмарної системи зберігання даних – це найдоступніша пропозиція на ринку. Крім того, у компанії є послуга фізична доставка жорсткого диска з вашими даними з Варшави в будь-яку точку України за 12 годин.

У своїй презентації «Рiшення технологiчного альянсу ESET для забезпечення всебiчного захисту корпоративної мережi» Олександр Іллюша (ESET) зазначив, що антивірусний продукт це не тільки сигнатурний аналіз, а цілий комплекс рішень. Доповідач розповів про новий сервіс для корпоративних клієнтів ESET Threat Intelligence, який надає статистику про нові загрози та допомагає прогнозувати цільові атаки, що допомагає організаціям адаптуватися до мінливого кіберландшафту. Також Вячеслав представив ESET Enterprise Inspector – локальну систему своєчасного виявлення і реагування, яка в режимі реального часу взаємодіє з хмарної пісочницею та глобальною базою даних ідентифікаторів інцидентів інформаційної безпеки.

Доповідь Дмитро Бахмацький (De Novo) «Приватна хмара як сервіс. Еволюція IaaS для найвимогливіших» була присвячена представленню фізично ізольованої віртуальної інфраструктурі vSphere, що надається в ексклюзивне використання замовника по моделі «як сервіс». Модульна архітектура даного рішення дозволяє комбінувати різні типи обчислювальних вузлів та вузлів зберігання для отримання найкращого варіанту для своїх завдань.

Під час виступу «Нові можливості без ризиків: ліцензії за підпискою» Анатолій Пархоменко (Unify) розповів, що зараз у багатьох сферах клієнти намагаються відмовлятися від капітальних затрат і переходити виключно на операційні затрати. Доповідач зазначив, що компанія Unify надає будь-яке обладнання чи рішення зі свого портфоліо в оренду.

Микола Палілов (РОМСАТ) у презентації «Переваги комплексного постачання систем безпеки» представив широкий спектр продукції компанії та зазначив, що вибираючи РОМСАТ клієнт отримує комплексне готове рішення «під ключ».

У доповіді «Аспекти реалізації проекту «Безпечне місто» Юрій Орєшкін (Центр Управління Інформаційними Технологіями) ознайомив учасників форуму з деталями впровадження проекту «Безпечне місто» у Запоріжжі.

По ходу презентації «Технології майбутнього» Анна Рижкова (Seagate) зазначила, що по дослідженням IDC очікується, що об’єм створених даних збільшиться з 16 ЗБ в 2016 році до 163 ЗБ у 2025 році. Було представлено модельний ряд жорстких дисків Seagate корпоративного класу Exos серій E та X, а також корпоративні SSD-диски серії Nytro. Крім того, Анна розповіла про деякі сучасні технології, що застосовуються у нових моделях HDD  Seagate. Зокрема технологія термоасистуємого магнітного запису HAMR (Heat-assisted magnetic recording) дозволила збільшити щільність запису до 2 ТБ на пластину (попередня технологія дозволяла записувати до 1,46 ТБ на пластину).

У своєму виступі «3D пам’ять та інші гарячі новинки від Kingston» Віктор Самойлов (Kingston Technology) розповів про процес розробки, виробництва та тестування продукції Kingston, а також ознайомив присутніх з широким модельним рядом компанії, що включає модулі пам’яті, захищені флеш-накопичувачі, SSD-диски та ін.

Микола Ореховський (АО ОК) виступив з доповіддю «Захист особи, майна та бізнесу від кримінального переслідування».

Олександр Іллюша (ESET) у презентації «Додатковi iнструменти та сервiси ESET для захисту вiд цiлеспрямованих атак i прихованих загроз» розповів про додаткові рішення від компанії ESET та її партнерів, що дозволяють суттєво покращити рівень захищеності IТ-iнфраструктури. Зокрема були представлені наступні рішення: двофакторна аутентифікація, шифрування даних, запобігання витоку даних, управління виправленнями, аналіз мережевого трафіку, резервне копіювання та відновлення даних.

Учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 7 партнерів: ESET, РОМСАТ, De Novo, Unify, Seagate, Kingston Technology, UCloud.

Також серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2018. В якості головного призу розігрувалася багатофункціональна електронна книга Airbook City LED! В кінці заходу всіх учасників чекало неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про BIT-2018 у Запоріжжі:

Тетяна Темник, заступник начальника відділу, АТ "МОТОР-БАНК":
На форумі в перший раз. Відмінна організація заходу! Цікава і корисна програма. Дякую організаторам і виступаючим!

Олександр Бесклубий, інженер NOC, УТГ:
Хочу подякувати організаторам форуму! Захід залишив лише позитивні враження. Теми цікаві та актуальні. Часу на спілкування зі спікерами та дистриб'юторами цілком вистачило, з ким не встигли договорити - обмінялися контактами :) Радий що такий захід такого рівня проводився "під боком". По можливості форум буду відвідувати і в інших містах України.

Ігор Бобровнічій, керівник групи, Дніпровська ЕС:
Захід сподобався. Організація і рівень доповідачів заслуговує на повагу. Це перший захід такого рівня в Запоріжжі за останні роки. Дізнався багато нового. Тенденції, контакти, як питання вирішують наші колеги. Передав інформацію своєму керівництву з доповіддю та роздатковим матеріалом.

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: Unify, ESET, UCloud, Kingston Technology, De Novo, Seagate, РОМСАТ. В якості Партнера конференції BIT-2018 підтримали такі компанії: Група компаній МУК, ДНІПРО-Техноцентр, АО ОК, КП «Центр Управління Інформаційними Технологіями».

Інформаційні партнери Форуму: «А-КОМ Академія», ІТ-рейтинг України, Luxoft Training, DOU.ua, HeadHunter Україна, RIA.com, Журнал «Наука і Техніка», PROEKTANT.

Організатором Міжнародного Форуму «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group. Агентство CIS Events Group спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і окрім даного форуму є організатором успішних та популярних на території країн Східної Європи та Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю – все, що стосується сучасних кабельних систем зв’язку; Навколо IP – все, що пов’язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT – все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД – все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари – все, що пов’язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ – все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних – все про зберігання, управління та аналіз даних; PROмобільність – все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN – все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx – все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура – все про інфраструктуру ЦОД та офісів; Навколо Автоматизації – все про автоматизацію виробничих та бізнес-процесів; Навколо КЦ – все про побудову та модернізацію контакт-центрів; ProAV – все, що пов'язано з передачею, розподілом та обробкою аудіо- і відеосигналів; Навколо Безпеки – все про інформаційну безпеку.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2018 доступний за наступним посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням. Офіційний каталог Форуму з повною інформацією про захід та його учасників доступний за наступним посиланням.

З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group у Вашому регіоні можна ознайомитись за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).