Підсумки BIT-2018 в Харкові: нові технології і рішення

Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» у Харкові пройшов з великим аншлагом та у незабутній атмосфері

3 жовтня у просторі Fabrika.space (Харків, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018). Цей унікальний багатоформатний захід щороку збирає провідних ІКТ-професіоналів та представників бізнесу регіону.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників вітчизняного ринку інформаційних технологій та автоматизації. Відзначимо, що в цьому році Форум відвідали 120 учасників!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, взяти участь у тематичних круглих столах, а також поспілкуватися з партнерами в формальній і неформальній обстановці.

Конференція стартувала з виступу «Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам», в ході якого Вячеслав Заріцький (ESET) зазначив, що антивірусний продукт це не тільки сигнатурний аналіз, а цілий комплекс рішень. Також, доповідач розповів про нові сервіси для корпоративних клієнтів: Safetica (запобігання витокам даних), Greycortex Mendel (аналіз мережевого трафіку), Xopero (резервне копіювання та відновлення даних) та інші.

Інгус Хомка (Lattelecom) прочитав презентацію «Еволюція замовників хмарних послуг та практичні приклади».

У доповіді «Оптимізуємо безпеку і прискорюємо бізнес процеси з Tufin» Микола Сьомакін (Нетвелл-Україна) ознайомив присутніх з рішенням Tufin TOS, що призначене для забезпечення кібербезпеки на підприємствах. Даний продукт включає в себе наступні модулі: SecureTrack (контроль і аналіз мережевого доступу), SecureChange (бізнес-процеси по доступу, автоматизація впровадження, оцінка безпеки) та SecureApp (контроль доступності додатків в мережі, блокування порушень зв’язку до додатків та між ними).

У виступі «Нова екосистема хмарних рішень De Novo» Дмитро Бахмацький (De Novo) ознайомив учасників форуму з хмарними сервісами компанії. Зокрема, були представлені такі рішення як New Generation Cloud в Україні та Німеччині, що побудовані на базі гіперковергентної архітектури, інструмент vCloud Director Extender для міграції в хмару, який побудований на базі технології vSphere Replication, а також система моніторингу корпоративного класу Cloud Vision для інтерактивного контролю стану віртуальних машин на основі VMware vRealize Operations Manager.

Сергій Скрипніков (Vodafone) у презентації «Концепція Vodafone Smart City» зазначив, що поява 4G створює можливість для розвитку нових технологічних напрямків, таких як AI (штучний інтелект), IoT (інтернет речей) та Big Data Analytics (аналітика великих данних). Всі ці технології у поєднанні з 4G дозволяють перейти до реалізації в Україні системних проектів по аналогії з технологічно розвинутими країнами Європи, Америки та Азії.

У доповіді «DLP-рішення як додатковий рівень ІТ-безпеки корпоративної мережі» Сергій Кадет (ESET) представив рішення Safetica Full DLP, що дозволяє проводити моніторинг дій співробітників та захищає від витоку даних.

У своєму виступі «Безпечні та надійні рішення з технологіями Seagate» Анна Рижкова (Seagate) зазначила, що по дослідженням IDC очікується, що об’єм створених даних збільшиться з 16 ЗБ в 2016 році до 163 ЗБ у 2025 році. Було представлено модельний ряд жорстких дисків Seagate корпоративного класу Exos серій E та X, а також корпоративні SSD-диски серії Nytro. Крім того, Анна розповіла про деякі сучасні технології, що застосовуються у нових моделях HDD  Seagate. Зокрема технологія термоасистуємого магнітного запису HAMR (Heat-assisted magnetic recording) дозволила збільшити щільність запису до 2 ТБ на пластину (попередня технологія дозволяла записувати до 1,46 ТБ на пластину).

Сергій Кадет (ESET) у презентації «Greycortex Mendel: що ховається у Вашій мережі?» представив рішення Greycortex Mendel, яке дозволяє визначати приховані загрози, проводити повний моніторинг мережі, а також моніторинг продуктивності.

Під час доповіді «UCloud. Приклади використання» Данило Бєлов (UCloud) навів декілька прикладів вирішення нетипових завдань клієнтів. Спікер зазначив, що $60 за 6 ТБ хмарної системи зберігання даних – це найдоступніша пропозиція на ринку. Крім того, у компанії є послуга фізична доставка жорсткого диска з вашими даними з Варшави в будь-яку точку України за 12 годин.

Денис Фомкин (NWU) у виступі «SIP hacking або навіщо потрібен SBC корпоративного сегменту» презентував лінійку продуктів Ribbon SBC Edge. Дані рішення захищають VoIP-інфраструктуру від вторгнень та відмови в обслуговуванні (Denial of Service), являються шлюзами між UC та SIP/TDM-інфраструктурою, забезпечує локальне «виживання» для уникнення/мінімізації часу простою викликів в надзвичайних ситуаціях.

В ході презентації «Створення умов для розвитку Національної екосистеми Інтернету речей в Україні» Марія Козаченко (IoT Ukraine) зазначив, що покриття Інтернету Речей стрімко зростає, а розвиток та світове розповсюдження мережі набирає швидкість. При цьому, очевидні переваги підключення Інтернету Речей у повсякденному житті суспільства монетизуються у суттєве скорочення витрат.

У доповіді «Аспекти реалізації проекту «Безпечне місто» Юрій Орєшкін (Центр Управління Інформаційними Технологіями) ознайомив учасників форуму з деталями впровадження проекту «Безпечне місто» у Запоріжжі.

Рубен Мелконян (Quantum) у виступі «Досвід розробки глобальних сервісів на базі GPU» зазначив, що хмарні рішення дозволяють вийти на глобальний ринок, а рішення на основі GPU сьогодні привабливі для інвесторів.

Учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 5 партнерів: Seagate, Lattelecom, ESET, UCLOUD, De Novo.

Також серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2018. В якості головного призу розігрувалася багатофункціональна електронна книга Airbook City LED! В кінці заходу всіх учасників чекало неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про BIT-2018 у Харкові:

Павло Добридень, інженер, Магнат-Трейд:
Прекрасні доповідачі. Багато корисної інформації для розширення портфелю рішень.

Вікторія Смолякова, HR business partner, ATFTGROUP:
Дуже корисні інформативні матеріали від професіоналів, які знають свою справу. Також завдяки цій конференції я змогла розвинути свій нетворкінг для просування своїх бізнес задач. Спасибі і подальших успіхів вам, команда CIS Events Group!

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: Lattelecom, Seagate, ESET, De Novo, UCLOUD. В якості Партнера конференції BIT-2018 підтримали такі компанії: КП «Центр Управління Інформаційними Технологіями», Компанія NWU, IoT Ukraine, Vodafone, Quantum.

Генеральний медіа-партнер: Компьютерное Обозрение.
Інформаційні партнери Форуму: IT News, IT Expert, HiTech.Expert, ChannelForIT, «А-КОМ Академія», ITEA, Проект «IТ-форум», DOU.ua, Інтернет-портал WWW.78.COM.UA, 057.ua, Журнал «Винахідник і раціоналізатор», ІТ рейтинг України, Асоціація українського бізнесу в Польщі, Співтовариство ІТ-директорів України.

Організатором Міжнародного Форуму «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group. Агентство CIS Events Group спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і окрім даного форуму є організатором успішних та популярних на території країн Східної Європи та Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю – все, що стосується сучасних кабельних систем зв’язку; Навколо IP – все, що пов’язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT – все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД – все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари – все, що пов’язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ – все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних – все про зберігання, управління та аналіз даних; PROмобільність – все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN – все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx – все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура – все про інфраструктуру ЦОД та офісів; Навколо Автоматизації – все про автоматизацію виробничих та бізнес-процесів; Навколо КЦ – все про побудову та модернізацію контакт-центрів; ProAV – все, що пов'язано з передачею, розподілом та обробкою аудіо- і відеосигналів; Навколо Безпеки – все про інформаційну безпеку.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2018 доступний за наступним посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням.

З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group у Вашому регіоні можна ознайомитись за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).