Підсумки BIT-2018 у Львові: практика використання технологій

Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» у Львові пройшов з великим аншлагом та у незабутній атмосфері

14 червня у ВЦ «Південний EXPO» (Львів, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018). Цей унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних ІКТ-професіоналів та представників бізнесу регіону.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників вітчизняного ринку інформаційних технологій та автоматизації. Відзначимо, що в цьому році Форум відвідали 173 учасника!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, взяти участь у тематичних круглих столах, а також поспілкуватися з партнерами в формальній і неформальній обстановці.

Конференція стартувала з виступу «Переваги комплексного постачання систем безпеки», в ході якого Андрій Дудко (РОМСАТ) представив широкий спектр продукції компанії та зазначив, що вибираючи РОМСАТ клієнт отримує комплексне готове рішення «під ключ».

У доповіді «Cloud Video: розумне відеоспостереження та аналітика в хмарі» Любомир Дорошенко (GigaCloud) зазначив, що хмарні сервіси дають можливість для малого та середнього бізнесу отримати за невеликі гроші функціонал для великих компаній. Доповідач розповів про хмарний сервіс відеоспостереження Cloud Video та більш детально зупинився на функціях аналітики, що входять до складу цього рішення.

У своїй презентації «Всебічний захист корпоративної мережі – запорука безпеки
бізнесу» Сергій Кадет (ESET) зазначив, що антивірусний продукт це не тільки сигнатурний аналіз, а цілий комплекс рішень. Доповідач розповів про нові сервіси для корпоративних клієнтів: Safetica (запобігання витокам даних), Greycortex Mendel (аналіз мережевого трафіку) та Xopero (резервне копіювання та відновлення даних).

По ходу презентації «Технології майбутнього» Анна Рижкова (Seagate) зазначила, що по дослідженням IDC очікується, що об’єм створених даних збільшиться з 16 ЗБ в 2016 році до 163 ЗБ у 2025 році. Було представлено модельний ряд жорстких дисків Seagate корпоративного класу Exos серій E та X, а також корпоративні SSD-диски серії Nytro. Крім того, Анна розповіла про деякі сучасні технології, що застосовуються у нових моделях HDD  Seagate. Зокрема технологія термоасистуємого магнітного запису HAMR (Heat-assisted magnetic recording) дозволила збільшити щільність запису до 2 ТБ на пластину (попередня технологія дозволяла записувати до 1,46 ТБ на пластину).

Доповідь Андрій Березніков (De Novo) «Приватна хмара як сервіс. Еволюція IaaS для найвимогливіших» була присвячена представленню фізично ізольованої віртуальної інфраструктурі vSphere, що надається в ексклюзивне використання замовника по моделі «як сервіс». Модульна архітектура даного рішення дозволяє комбінувати різні типи обчислювальних вузлів та вузлів зберігання для отримання найкращого варіанту для своїх завдань.

У своєму виступі «3D пам’ять та інші гарячі новинки від Kingston» Віктор Самойлов (Kingston Technology) розповів про процес розробки, виробництва та тестування продукції Kingston, а також ознайомив присутніх з широким модельним рядом компанії, що включає модулі пам’яті, захищені флеш-накопичувачі, SSD-диски та ін.

У доповіді «Хмарні технології. Від теорії до практики» Данило Бєлов (UCloud) детально розповів про те як організовані системи зберігання даних у хмарах компанії. Спікер зазначив, що $60 за 6 ТБ хмарної системи зберігання даних – це найдоступніша пропозиція на ринку. Крім того, у компанії є послуга фізична доставка жорсткого диска з вашими даними з Варшави в будь-яку точку України за 12 годин.

Денис Ніколаєнко (Тім Технолоджис) провів практичний майстер-клас «Доповнена реальність для рітейлу та виробників». Спікер розповів що таке доповнена реальність і чим вона відрізняється від віртуальної. Крім того, Денис ознайомив з можливостями, які надає дана технологія виробникам та продавцям, а також розповів про основні загрози та ризики при використанні доповненої реальності.

Дмитро Федоренко (ESET) у презентації «Захист доступу до корпоративних даних як важлива складова ІТ-безпеки» розповів про додаткові рішення від компанії ESET та її партнерів, що дозволяють суттєво покращити рівень захищеності IТ-iнфраструктури. Зокрема були представлені такі рішення як двофакторна аутентифікація та шифрування даних.

Микола Ореховський (АО ОК) виступив з доповіддю «Захист комерційної таємниці і конфіденційної інформації. Кримінальне переслідування за порушення права на інформацію».

Була проведена жива панельна дискусія «Критичні правила GDPR для українських компаній» за участю галузевих експертів. Учасники дискусії зазначили, що дія загального регламенту по захисту даних або GDPR (General Data Protection Regulation), який було прийнято в ЄС, також стосується компаній, що не знаходяться в ЄС але мають клієнтів з ЄС або постачають товари/послуги в ЄС.

Учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 9 партнерів: Kingston Technology, ESET, UCloud, Seagate, De Novo, РОМСАТ, GigaCenter, GigaTrans, GigaCloud.

Також серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2018. В якості головного призу розігрувалася багатофункціональна електронна книга Airbook City LED! В кінці заходу всіх учасників чекало неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про BIT-2018 у Львові:

Олег Кузьменко, зав. сектору, ГУ ДФС у Львівській області:
Все чудово організовано! Дякую організаторам, побільше таких конференцій і розширення кола питань!

Тарас Марусин, керівник NOC, ТзОВ Радіонетворк:
Дякую за хорошу організацію заходу. Дружня атмосфера, продуктивно проведений час, актуальність тематики.

Дмитро Дроздов, Старший адміністратор DCN, ВФ-Україна:
Дякую, за можливість послухати цікаві доповіді "з першоджерел" та дізнатися про сучасні тенденції ринку ІТ. Все на вищому рівні. Отримав величезну кількість нової та корисної інформації. Організаторам - респект!

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: ESET, UCloud, Kingston Technology, De Novo, Seagate, GigaCloud, РОМСАТ. У статусі Партнера виставки приймали участь наступні компанії: GigaTrans, GigaCenter. В якості Партнера конференції BIT-2018 підтримали такі компанії: АО ОК, Тім Технолоджис. Заочна участь: БІТ, Pure Storage.

Інформаційні партнери Форуму: «А-КОМ Академія», ІТ-рейтинг України, Luxoft Training, DOU.ua, HeadHunter Україна, RIA.com, Журнал «Наука і Техніка», PROEKTANT.

Організатором Міжнародного Форуму «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group. Агентство CIS Events Group спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і окрім даного форуму є організатором успішних та популярних на території країн Східної Європи та Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю – все, що стосується сучасних кабельних систем зв’язку; Навколо IP – все, що пов’язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT – все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД – все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари – все, що пов’язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ – все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних – все про зберігання, управління та аналіз даних; PROмобільність – все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN – все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx – все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура – все про інфраструктуру ЦОД та офісів; Навколо Автоматизації – все про автоматизацію виробничих та бізнес-процесів; Навколо КЦ – все про побудову та модернізацію контакт-центрів; ProAV – все, що пов'язано з передачею, розподілом та обробкою аудіо- і відеосигналів; Навколо Безпеки – все про інформаційну безпеку.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2018 доступний за наступним посиланням. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням. Офіційний каталог Форуму з повною інформацією про захід та його учасників доступний за наступним посиланням.

З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group у Вашому регіоні можна ознайомитись за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).