Продуктові новинки Rittal для інженерної інфраструктури ЦОД

Компанія Rittal представила інноваційні моделі холодильних агрегатів та мережевих шаф, що призначені для використання в дата-центрах

Нове покоління холодильних агрегатів Blue e+ використовує комбінацію компресорного охолодження та охолодження за допомогою теплої трубки (пасивне охолодження, аналог технології free cooling). Компресор використовується лише в тому випадку, коли пасивного охолодження вже недостатньо. Як показали результати тестів, завдяки високій енергоефективності нових холодильних агрегатів, економія електроенергії збільшилася до 75%.

Холодильний агрегат Blue e+ працює в діапазоні потужності до 6000 Вт (попередній до 4000 Вт) і може використовуватися при температурі від -20 0С до +60 0С. Дані пристрої можуть бути підключені до стандартних мереж різного рівня напруги по всьому світу. Рівень можливої вхідної напруги від 110 Вольт (однофазна) до 480 Вольт (трифазна), частота струму в мережі від 50 до 60 Гц.

Стандартизовані комунікативні інтерфейси забезпечують легку інтеграцію в систему контролю заводу. Більш того, різні протоколи, такі як CAN bus або Modbus TCP, дозволяють передавати дані в режимі on-line через CAN або Ethernet. Завдяки інтерактивному дисплею з інтерфейсом NFC (Near Field Communication), легко аналізувати і управляти системою охолодження за допомогою смартфона з відповідним ПО.

Ще одна новинка від Rittal – це мережева шафа TE 8000, яка дозволяє швидко змонтувати IТ-устаткування та забезпечує високий рівень безпеки.

Особливістю рішення є 19-дюймовий самонесучий рамний каркас. При монтажі зовнішні панелі легко знімаються і відкривають зручний доступ до монтажного рівня для ефективної роботи. Щоб забезпечити можливість гнучкого розширення IT-середовища кілька шаф можна з'єднувати в один ряд.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).