4-х дисковий NAS-сервер Synology DiskStation DS416play

Компанія Synology представила багатофункціональний NAS-сервер для домашніх користувачів та професіоналів творчих професій

Новинка являє собою 4-х дисковий NAS-сервер, що оснащено двохядерним процесором з тактовою частотою 1,6 ГГц (з можливістю її збільшення до 2,48 ГГц за допомогою технології Burst), є високопродуктивним рішенням зберігання даних та багатофункціональним сервером для домашніх користувачів та професіоналів творчих професій, що дозволяє зберігати в єдиному місці велику бібліотеку цифрових файлів.

«Завдяки високій продуктивності, DS416play дозволяє виконувати більше завдань за окремий відрізок часу, – сказав Джейсон Фен (Jason Fan), менеджер по продукції Synology Inc. – Додаткові пакети програмного забезпечення дозволяють користувачам з легкістю отримувати доступ до файлів та додаткових можливостей свого NAS, які виходять за межі простого зберігання даних».

Synology DS416play здійснює одноканальное 4K Ultra HD та трьохканальне Full HD транскодування відео в режимі реального часу, що дозволяє користувачам з легкістю конвертувати мультимедійні файли в потрібні формати для відтворення на різних пристроях. DS416play підтримує більш широкий список форматів файлів, що робить його більш зручним та дозволяє користувачам насолоджуватися улюбленими фільмами за допомогою Apple TV, DLNA-пристроїв, мобільних пристроїв та комп'ютерів.

DS416play забезпечує високу швидкість передачі даних, що перевищує 225 МБ/с при зчитуванні та 186 МБ/с при запису (в конфігурації RAID 5 в середовищі Windows). Завдяки наявності двох гігабітних портів LAN Dual Gigabit забезпечується безперервна робота та «гаряча» заміна жорстких дисків при виникненні непередбачуваних ситуацій. Пристрій працює під управлінням системи DiskStation Manager, що пропонує користувачам широкий спектр додатків від резервного копіювання до роботи з мультимедіа.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).