Відбувся щорічний зимовий форум BIT&BIS-2024!

Підсумки Міжнародного Форуму BIT&BIS-2024 в Києві!

15 лютого в МКЦМ (Жовтневий Палац) відбувся щорічний зимовий BIT&BIS-2024. Захід зібрав ІТ-спільноту не тільки Києва але й багатьох інших регіонів України. Вже традиційно для останніх років форум пройшов у гібридному форматі: оффлайн+онлайн.

На конференції пролунали цікаві та актуальні виступи від провідних компанії ІКТ-ринку України та світу по таким темам як хмарні технології, кібербезпека, ШІ, зберігання даних та іншим.

Учасники форуму прослухали доповіді від наступних експертів: Влада Гавриленко, інженера-консультанта з Amazon Web Services (AWS) SOFTPROM; Сергія Полякова, керівника відділу продажу UCloud; Інгуса Хомки, консультанта з рішень для ЦОД компанії Tet; Владислава Шевченко, B2B partner manager Canon CEE Gmb; Івана Кубрика, продакт-менеджера напрямку мережеве обладнання, DC Link Group; Володимиа Шило, сертифікованого тренера і консультанта з серверних технологій, АСБІС-Україна; Дениса Ахмадєєва, технічного директора, Techsvit; Антона Ткаченко, B2B Lead Ukraine and Adria Cluster Logitech; Нікіти Веселкова, провiдного технiчного спецiалiста ESET в Украiнi; Івана Пєтухова, Засновника IT компанії «Адамант»; Микити Книша, СЕО, http://HACKCONTROL.ORG ; Корнія Корнієнко, ІТ-директора 1+1 media; Олександра Вернигори, СЕО компанії Intecracy Deals, Голови IKT Комітету Спілки українських підприємців.

Відвідувачі дізнались про останні хмарні технології, розслідування кібератак, документообіг, нові законодавчі впровадження в сфері кібербезпеки, роботу з даними в компанії, та передові досягнення таких світових вендорів як Intel, Canon, Logitech, ESET, Zyxel, AWS.

Крім цікавих та гострих виступів, учасники змогли відвідати виставку останніх досягнень ІКТ ринку та поспілкуватись з представниками наступних компаній: Logitech, АСБІС-Україна, Intel, Ucloud, ВОЛЗ, ESET, Canon, DC Link, Zyxel, Softprom, AWS, Гігатранс, Гігаклауд.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).