Свіжий погляд на цінності сучасного бізнесу

У рамках Міжнародного Гранд Форуму «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. PROмобільність» у Києві пройшло чергове засідання «Бізнес-Клубу» CIS Events Group

22 лютого у конгрес-холі арт-готелю «Космополітъ» (Київ, Україна) пройшов Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. PROмобільність» (або BIT-2017). Цей унікальний багатоформатний захід щороку збирає сотні провідних ІКТ-професіоналів та представників бізнесу регіону.

В рамках Форуму було проведено чергове засідання «Бізнес-Клубу» CIS Events Group, на якому всі присутні могли прослухати виступи запрошених експертів, обмінятися безцінним досвідом та обговорити нові ідеї щодо розвитку бізнесу.

Засідання «Бізнес-Клубу» CIS Events Group розпочалося з доповіді «Цінності сучасного бізнесу», в ході якої Райвіс Ґієлс (DEAC) зазначив, що сьогодні від своєчасного та ефективного застосування інформаційних технологій напряму залежить успішність бізнесу. При чому це стосується майже всіх сфер діяльності.

По ходу презентації «Керування компанією у вітчизняному бізнесі – в чому сенс власника бізнесу?» Олексій Гридковець (Київська Школа Технологій) виділив такі фази розвитку бізнесу: виживання, накопичення прибутку, становлення та признання, системний розвиток (упорядкування), реалізація. Крім того, за словами доповідача, можна виділити такі основні типи засновників бізнесу: «захисник» (зберегти/захистити бізнес), «забезпечувач» (розвиток бізнесу, накопичення та освоєння прибутку), «управлінець» (становлення, визнання), «аналітик» (системний розвиток, побудувати систему), «ідеолог» (реалізувати ідею, передати знання – «звільнитися»).

У своєму виступі «Принципи мобільного менеджменту, або як, занурюючись з головою в хмари, твердо ходити по землі» Михайло Крикунов (розробник програм МВА) зазначив, що технологія залишається технологією, а успіх компанії, як і раніше, визначається адекватністю менеджменту до змін контексту. Запорукою успіху сучасної компанії є мобільний менеджмент та процеси самонавчання організації.

Ольга Корнева (DIT Systems) у доповіді «Управління змінами в кризу: як зробити компанію здатною відповідати викликам ринку» зазначила, що під час кризи головне завдання компанії – зрозуміти, яким стане попит після її закінчення, і докласти максимальних зусиль для того, щоб почати відповідати новим запитам якнайшвидше. Управління змінами, соціальна динаміка і психологія катастроф – ось царини знань, на яких будується успішна стратегія виведення компаній з кризи.

Євген Миронюк (Royal Advertising) у виступі «Бренд IV техустрою. Як управляти [мета]продуктом» нагадав історію розвитку технологічних устроїв та дав декілька порад щодо створення та використання бренду сьогодні.

Виступаючи з презентацією «Аналіз ризиків при перевірці контрагента», Денис Переселкін (YouControl) описав процес ідентифікації ризиків і дав практичні поради як перевірити потенціального бізнес-партнера на надійність. Спікер зазначив, що рішення YouControl надає доступ до 36 державних реєстрів в одному інтерфейсі, що дозволяє швидко перевірити будь-яку компанію.

У доповіді «Дослідження каналу email-маркетингу в СНД. Коли ваші клієнти читають листи» Аліса Кірічок (UniSender) розповіла про основні фактори, що впливають на ефективність розсилань по електронній пошті.

Виступ Антона Припиченко (SmartTender.biz) «Як електронні закупівлі збільшують прибуток компанії» був присвячений представленню сервісу SmartTender.biz, що призначений для організації та участі в комерційних тендерах.

Найбільш об'єктивну оцінку заходу дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про «Бізнес-Клуб» CIS Events Group у Києві:

Гвоздинський Святослав Любомирович, Керівник, Gsl:
Дуже дякую за можливість взяти участь у бізнес клубі. Цікаві люди, змістовні доповіді, позитивна атмосфера – ось це неповний перелік того, що я оцінив найбільше.

Мазуркевич Валентин Анатолійович, власник, ТОВ Авто-Ас Груп:
Добрый день. На форуме получил много интересной информации, Спасибо за такие встречи.

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Компанія DEAC підтримала BIT-2017 у Києві у якості Генерального партнера, що дозволило організатору заходу провести Форум успішно і на високому рівні.

Організатором Міжнародного Гранд Форуму «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. PROмобільність» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group. Агентство CIS Events Group спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і окрім даного форуму є організатором успішних та популярних на території країн Східної Європи та Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю – все, що стосується сучасних кабельних систем зв’язку; Навколо IP – все, що пов’язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT – все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД – все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари – все, що пов’язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ – все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних – все про зберігання, управління та аналіз даних; PROмобільність – все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN – все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx – все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура – все про інфраструктуру ЦОД та офісів; Навколо Автоматизації – все про автоматизацію виробничих та бізнес-процесів; Навколо КЦ – все про побудову та модернізацію контакт-центрів; ProAV – все, що пов'язано з передачею, розподілом та обробкою аудіо- і відеосигналів.

З тим, як пройшов Форум BIT-2017 у Києві, можна ознайомитись тут.

P. S. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням. Офіційний каталог Форуму з повною інформацією про захід та його учасників доступний за наступним посиланням.

З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group у Вашому регіоні можна ознайомитись за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).