Серія зустрічей з POLY

Дорогі друзі, раді повідомити, що у вересні на вас знову чекають зустрічі з експертами компанії POLY, які розкажуть про новинки відомого вендора.

7 вересня: "Відеоконференц-зв'язок від Poly. Огляд персональних та групових рішень."

КЕРУЙТЕ ПЕРЕГОВОРАМИ

Почуйте себе впевнено та добивайтеся успіхів під час кожної наради. Серія Poly Studio P відрізняється стильним дизайном та оснащена першокласною оптикою, датчиками та передовими аудіотехнологіями. Ваші співрозмовники будуть бачити вас і чути з неймовірною чіткістю, що дозволить вам досягти успіхів під час будь-яких переговорів.

ПРИСТРОЇ З ПІДТРИМКОЮ MICROSOFT TEAMS ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ СТИЛІВ І УМОВ РОБОТИ

В даний час організація роботи стала гнучкішою та адаптивнішою, і продукти компанії Poly, сертифіковані для використання з Microsoft Teams, займають лідируючі позиції у сфері рішень для гібридної моделі роботи. Ми пропонуємо вам професійні пристрої для аудіо- та відеозв'язку, які забезпечують чудові можливості для роботи з Microsoft Teams, де б ви не знаходилися.

Зареєструватися


14 вересня: "Аудіо рішення від Poly. Професійні пристрої для організації аудіозв'язку клієнтів."

Сьогодні клієнти телефонують, тільки якщо не змогли вирішити проблему іншими способами, тому на центрах обробки викликів лежить велика відповідальність за збереження відносин із клієнтом. Враховуючи те, що очікування клієнтів зросли, а взаємодія здійснюється різними способами, дуже важливо забезпечити належну підтримку співробітникам центрів обробки викликів, щоб допомогти їм виконувати свої обов'язки максимально ефективно.

Дізнайтеся, як гарнітури Poly допомагають забезпечити винятковий рівень обслуговування у різних сценаріях та робочих середовищах. Комфорт протягом дня. Чудова якість звуку. Всі контакти мають свої особливості, тому при виборі гарнітур потрібен індивідуальний підхід. Poly пропонує різні варіанти носіння та можливості підключення, щоб кожен оглядач міг знайти для себе ідеальний пристрій.

Зареєструватися

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).