Seeton посилює експертну команду напряму серверних рішень та систем зберігання даних.

Системний інтегратор Seeton робить ще один важливий крок – посилює команду напряму серверних рішень, поповнивши її висококласними фахівцями.

Системний інтегратор Seeton робить ще один важливий крок – посилює команду напряму серверних рішень, поповнивши її висококласними фахівцями. Оновлена команда готова комплексно вирішувати завдання побудови надійної, катастрофостійкої, гібридної ІТ-інфраструктури, що відповідає всім стандартам ринку інформаційних технологій.
Докладніше дізнайтеся за посиланням.

Seeton, продовжує неухильно дотримуватися нової стратегії та планів інвестування в команду, її професійне зростання та мотивацію про які заявила наприкінці 2021 року.

У ЧОМУ ЦІННІСТЬ ОНОВЛЕНОЇ КОМАНДИ?
Відповідає Павло Ярмак, керівник напряму серверних рішень та систем зберігання даних технічного департаменту Seeton: «Експертиза та можливості команди напряму серверних рішень та систем зберігання даних дозволяють аналізувати, прогнозувати, планувати та реалізовувати складні ІТ-проекти з урахуванням нинішніх та майбутніх потреб компаній. Це можливо завдяки високому рівню та повному набору необхідних компетенцій фахівців напряму, багаторічній експертизі команди у складних проектах у різних галузях економіки, мультивендорному підходу до реалізації завдань та як наслідок, гнучкості при розробці рішень.»

В активі команди найпередовіші рішення лідерів ринку: Cisco, Dell Technologies, HPE, IBM, Nakivo, Nutanix, Oracle, Veritas Technologies, VMware та інші.

Завжди на зв'язку для забезпечення безперервності вашого бізнесу!
Слідкуйте за нашими оновленнями. Звертайтесь за консультаціями.
Sales@seeton.pro

#Seeton #Seetonexpert #Seetonitnews #Seetonteam #Server #ServerSolutions #StorageSystems #Storage #Virtualization #HybridCloud

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).