Рік 2022: тримаємось, боремось, працюємо!

Незважаючи на війну, ми працювали заради підтримки економіки України весь 2022 рік!

За підсумками року: 14 онлайн та 2 офлайн IT - захода в нашій Україні!

Цей рік був найважчий за всі 30 років існування країни для українського суспільства, українського народу, українського бізнесу.

Для нашої команди бізнес-сезон розпочався щорічним зимовим заходом BIT&BIS-2022, який пройшов напередодні повномасштабного вторгнення агресора в Україну. І хоча 22 лютого у просторі вже відчувалась велика тривога, форум пройшов успішно та представив найактуальніші рішення від відомих світових та українських компаній на конференції та в експозоні. Закінчився захід нагородженням переможців другого УКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ SMART AWARDS UKRAINE-2021.

На початку травня нашій агенції вдалось відновити та продовжити роботу. У лютому на форумі BIT&BIS була традиційна секція з контакт центрів: «Навколо КЦ .Клієнтський досвід у ІТ рішеннях для контактних центрів». Маючи довгострокову дружбу та співпрацю з відомою міжнародною експерткою та Президенткою Ukrainian Contact Center Association International Іриною Величко, в цей непростий час, наша команда вирішила підтримати її ініціативу, а саме проведення серії онлайн заходів для розвитку та допомозі галузі КЦ під час війни.
За цей період разом з пані Іриною було проведенно 10 онлайн-конференцій:

Крім заходів з тематики для КЦ, відбулись BIT-online конференції з рішень для бізнесу з нашим партнером компанією UTTC, а саме:

З січня 2022 року почались активні дії агресора і на кіберфронті. На часі ми спостерігаємо першу кібервійну. Про те, як український бізнес вистояв у цій битві, як борються загони кібер-волонтерів, які рішення ефективні, ІТ спільнота дізналась з наших BIT-online конференцій:

Під час війни багато бізнесу передислокувалися у Західну Україну і 10 листопада Міжнародний Форум BIT-2022 зібрав ІТ представників різних компаній у Львові.
Потужна конференційна програма, цікава експозона знайшли позитивний відгук серед відвідувачів.
Закінчивися рік BIT-online конференцією з трендової тематики, яка набирає оберти - METAVERSE UA 2022. Конференція пройшла за ініціативи асоціації «METVERSE-UA». Захід був присвячений впровадженню технологій Метавсесвіту в науково-технічні та освітні процеси в Україні, створенню електронного децентралізованого недержавного соціального простору в Україні "METVERSE-UA" з високим рівнем довіри до методів і технологій Метавсесвіту для відродження та післявоєнної відбудови України.

Зустрінемося наступного року на наших заходах!

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).