Підсумки Міжнародного Форуму BIT-2023 у Дніпрі

Після заходів у Івано-Франківську, Львові та Одесі, 26 жовтня команда BIT завітала до Дніпра!

Захід відбувся у атмосферному місці – Gogol Hub. Кав`ярня «НІС».

Форум, як завжди розпочався зі спілкування та вітальної кави.

Програму конференції відкрив в он-лайні Матісс Крастиньш, керівник розвитку продуктів ЦОД Tet доповіддю «Зміна тенденцій у хмарних сервісах у 2023 році». Компанію Tet у Дніпрі знають з 2015 року, тож дуже тепло зустріли виступ латвійського спікера.

Продовжилась програма виступом Нікіти Веселкова, провiдного технiчного спеціаліста ESET в Українi про практики ESET з розслiдування iнцидентiв у хмарi.

Дмитро Городецький, керівник підрозділу ASBC компанії iSpace, офіційного партнера Apple в Україні зі статусом Apple Premium Reseller, представив рішення Apple для корпоративного бізнесу.

Про інтерактивні рішення для внутрішньої та зовнішньої комунікації від Prestigio Solutions

розповів Денис Онікієнко, Менеджер з розвитку бізнесу Prestigio Solutions в Україні, АСБІС-Україна

Як завжди цікаво виступив Володимир Гук, менеджер з розвитку бізнесу, ELKO Ukraine про шкідливе відеоспостереження v.2. Історія провалів, що не відбулися.

Вперше у форумі взяла участь відома компанія QNAP. Глобенко Євген, Presales Engineer UA, АСБІС-Україна , який приєднався он-лайн, познайомив слухачів з новими рішеннями виробника, а саме сучасними технологіями NAS сховищ.

Про сучасні рішення з кібербезпеки для кінцевих точок докладно у он-лайн форматі розповів Володимир Шило,сертифікований спеціаліст по BlackBerry, АСБІС-України.

Тему кібербезпеки продовжив Нікіта Веселков, провiдний технiчний спецiалiст ESET в Українi, який у своєму другому виступі поділився досвідом ESET у протистоянні кібератакам під час повномасштабного вторгнення.

Про рішення Supermicro у 2024 році у сфері великих даних та ШІ розповів Юрій Слухай,

EMEA Group Leader & BDM Servers ASBIS© Enterprises PLC, який приєднався до конференції он-лайн.

Закінчила конференційну програму Елліна Шнурко-Табакова, CEO Attack Index виступом:

«Моніторинг, аналіз, прогноз в одному звіті».

На закінчення події пройшов розіграш призів від партнерів та організаторів, та нетворкінг під час beer party від CIS Events Group Ukraine.

Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо IP.» (або BIT-2023) попрощався з Дніпром, до нових зустрічей!

Матеріали Форуму:

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).