Незважаючи на війну, ми працюємо для підтримки економіки України! 15 лютого Київ зустрів головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум BIT&BIS-2023 у місті Києві , (або «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Навколо IP. Smart Building») .
Цього разу форум відвідали в офф-лайн – 194, он-лайн - 69. Форум розпочався з відвідування expo - зони та спілкування.
Конференційна програма розпочалась з виступу Володимира Івлєва, регіонального менеджера країн Східної Європи та Балтії, Grandstream Networks про мережеві рішення для бізнесу. В доповіді Володимир зупинився на останніх рішеннях компанії.
Наступний спікер з дружньої Латвії , Маріс Сперга, директор з розвитку бізнесу ЦОД Teт, приєднався до заходу он-лайн. Він розповів про ключові уроки екстремальної міграції даних підчас війни в Україні.
Вперше у форумі взяв участь відомий світовий вендор Canon, доповідач Владислав Шевченко, B2B partner manager a Canon CEE GmbH розповів про рішення щодо гібридного офісу.Наступний гість з Польщі, який виступав он-лайн, Marcin Fryzik, Territory Manager of Veeam Software for Baltic states, Ukraine and Poland, зупинився на дуже актуальній темі: «Сучасний захист даних».
З української хмари в Amazon і назад? Що чекає ринок хмар в 2023 році – про це та багато іншого розповів наступний спікер Володимир Бєлов, СЕО GigaCLoud Ukraine. Продовжив програму Микола Сьомакін, провідний інженер підтримки продажів, NWU темою про створення ефективного SOC, та як рішення Exabeam допомагають в цьому.
Доповідач з відомого хмарного провайдера Ucloud, Сергій Поляков, керівник відділу продажу розповів про досвід компанії, який вони отримали за останній важкий рік у доповіді «Краш-тест ІТ під час війни». Денис Онікієнко, менеджер з розвитку бізнесу Prestigio Solutions в Україні, АСБІС-Україна продемонстрував інтерактивні рішення для внутрішньої та зовнішньої комунікації від Prestigio Solutions.
Закінчив першу сесію Олександр Борсукевич, директор з продажу компанії Q-nomy з доповіддю: «Цифровізація процесу обслуговування клієнтів під час воєнного стану в Україні».
Одна з найбільш цінних складових Форуму - це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів. На перерві відвідувачі форуму змогли познайомитись з обладнанням та рішеннями від світових вендорів та українських компаній: Ucloud, ВОЛЗ, А-КОМ , Залізний Гаррі , Jonard, Softing IT Networks, Адамант, ESET, GigaCloud, MUK Grandstream Networks Inc., Veeam, АСБІС-Україна, Prestigio Solutions, Intel, Seagate, Q-nomy, Hostpark, NWU, Exabeam, Netscout
Друга сесія розпочалась тематичним блоком з кібербезпеки. Першим виступив Олександр Іллюша технічний директор, ESET в Україні, який поділився досвідом ESET у протистоянні сучасним загрозам та кібератакам. Продовжив тему з кібербезпеки відомий експерт, волонтер Микита Книш,СЕО, HACKCONTROL.ORG який зупинився на витоках даних, кібер шахрайстві, кібервійні.
Підсумував тематику з кібербезпеки , Максим Аношко, технічний директор, NWU доповіддю «Комплексний підхід до аналізу і захисту мереж від Netscout». Відомий бізнесмен та громадський діяч Іван Пєтухов, засновник IT компаній «Адамант»поділився досвідом про те , як забезпечили стійкість і працездатність ресурсів в умовах широкомасштабної війни і блекауту. Програма конференція продовжилась виступом Владислава Кольцова, Продакт менеджера, IRON-HARRY.UA з темою «Новітній інструментарій для монтажу та тестування СКС».
Світовими новітніми технологіями поділився Давид Гюльназарян, голова керуючої групи SDIA із повторного використання відпрацьованого тепла, незалежний консультант, приєднавшись он- лайн. Експерт представив детальну інформацію, як інновації Open Compute Project допомагають у зниженні витрат та повторному використанні тепла. Останньою доповіддю став виступ Ірини Кравець,члена експертного комітету з розвитку сфери штучного інтелекту Міністерства цифровий трансформації України. Спікерка розповіла про своє бачення ролі цифрового директора, або хто має відповідати за цифровізацію в Раді Директорів в компанії . Та менеджмент 3.0.
Як завжди в кінці форуму пройшов розіграш цінних призів від партнерів та організатора. Хочеться відмітити нового українського виробника компанію Gelios, який представив 16 призів та промокод для всіх відвідувачів.
Все, що стосується BIT&BIS-2023 у Києві, можна знайти на офіційному сайті заходу. Презентації, фото звіт від фото майстра Вячеслава Бойченко, фото звіт від фотомайстра Стаса Карташова,запис форуму, відгуки відвідувачів.
Все, що стосується BIT&BIS-2023 у Києві, можна знайти на офіційному сайті заходу.
Презентації, фото звіт від фото майстра Вячеслава Бойченко, фото звіт від фотомайстра Стаса Карташова,запис форуму, відгуки відвідувачів.