Підсумки BIT-2023 в Одесі

Головна мета наших заходів - підтримати ІТ спільноту країни, її економіку у важкі часи війни. 12 жовтня BIT-2023 завітав до незламної Одеси, щоб познайомити ІТ представників місцевого бізнесу з останніми новинками ІТ технологій..

Форум проходив у форматі офф-лайн+он-лайн.

Як завжди захід розпочався зі спілкування у експо зоні з представниками компаній АСБІС-Україна, ASBC та Ucloud.

Конференція розпочалась он-лайн виступом Сергій Алекумова, директора Постайл Системс, Gold-партнер Canon , в якому він докладно зупинився на інтелектуальній обробці документів, що має важливе значення в роботі будь - якого офісу.

Продовжив програму провiдний технiчний спеціаліст відомого виробника продуктів з кібербезпеки компанії ESET в Україні - Нікіта Веселков, який поділився досвідом розслiдування iнцидентiв у хмарi. Також фахівець дав рекомендації з кiбербезпеки хмарних інфраструктур.

Виступ також проходив у он-лайн форматі.

Як завжди велику цікавість мали рішення від Prestigio Solutions. Харизматична міні вистава –так можно оцінити виступ Дениса Онікієнка, менеджера з розвитку бізнесу Prestigio Solutions в Україні, АСБІС-Україна. Спікер представив останні новинки інтерактивних рішень для внутрішньої та зовнішньої комунікації, які вже незабаром очікуються в Україні.

Наступна доводідь «Azure stack HCI. Між небом і землею» була представлена Сергієм Поляковим, директором з продажу провідного українського хмарного провайдера Ucloud.

Виступ Володимира Гука, Менеджера з розвитку бізнесу ELKO Ukraine був присвячений шкідливому відеоспостереженню v.2. та історіям провалів, що не відбулися.

Дмитро Городецький, керівник підрозділу ASBC компанії Ispace представив можливості техніки Apple для корпоративного ринку. Ще з 1996 року компанія є офіційним партнером Apple та єдиною мережою Apple Premium Reseller.

У другому виступі Володмир Гук дав поради як не провалити IoT проект.

З цікавим продуктом з бізнес-аналітики познайомила слухачів Елліна Шнурко-Табакова, CEO Attack Index у своїй доповіді: «Моніторинг, аналіз, прогноз в одному звіті» (виступ у н-лайн форматі).

Продовжив програму , приєднавшись з Києва он-лайн, Денис Ахмадієв, технічний директор компанії Techsvit, який виступив з порадами про діджиталізацію зовнішніх бізнес процесів та розповів про клієнтський досвід.

На закінчення конференційної програми пролунав виступ Ігоря Бикова, приватно практикуючого адвоката, к.ю.н., старшого наукового співробітника Науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу ОДУВС. Спікер виклав покрокову інструкцію правової протидії кіберзагрозам: Legal due diligence та представив інструментарій для оцінки правових ризиків.

Закінчилась програма розіграшам призів від організатора та компанії АСБІС-Україна.

На завершення заходу відбулась Beer party від спонсора гостинності хмарного провайдера Ucloud.

Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо IP.» (або BIT-2023) попрощався з Одесою, до нових зустрічей!

Матеріали Форуму:

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).