Підсумки BIT-2023 в Івано-Франківську

Після перерви Міжнародний форум BIT знову в Івано-Франківську! 23 березня місто Івано-Франківськ зустрів форум з ІТ-технологій BIT-2023 (Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо Безпеки»).

Захід проходив у форматі офлайн+онлайн та транслювався на канал CIS Events Group Ukraine.

Конференційна частина форуму розпочалась виступом Володимира Івлєва, Регіональниого менеджера країн Східної Європи та Балтії, Grandstream Networks Inc, який познайомив слухачів з мережевими рішеннями відомої американської компанії. Підхопив естафету Сергій Виштяк, Менеджер за напрямом Grandstream, Jabra в компанії МУК. Спікер розповів про продукти Jabra PanaCast, як про панораму нової реальності.

Вперше на форумі перед слухачам виступив Владислав Шевченко, B2B partner manager a Canon CEE GmbH з рішенням про гібридний офіс. Живий цікавий діалог відбувся з представником Укрнафти, які вже не перший рік використовують рішення японської компанії. Дуже тепло зустріли відвідувачі добре відому американську компанію Kingston Technology. Дмитро Слісаренко детально зупинився на тому, як забезпечити збереження даних на сучасних накопичувачах інформації.

Наразі в Україні дуже затребувані хмарні технології, тому доповідь Сергія Полякова, Керівника відділу продажу хмарного провайдера була дуже актуальна: «Краш-тест ІТ під час війни». Тему кібербезпеки підняв Олександр Іллюша, Технічний директор, ESETв Україні у своїй доповіді: «Технології та рiшення ESET для комплексного захисту корпоративноi інфраструктури».

Як працювати бізнесу, особливо фінансовому сектору під час війни? Олександр Борсукевич, Директор з продажу, Q-nomy запропонував рішення, яке зараз тестується в ПРИВАТ Банку. Про інтерактивні рішення для внутрішньої та зовнішньої комунікації від Prestigio Solutions розповів Денис Онікієнко, Менеджер з розвитку бізнесу Prestigio Solutions в Україні, АСБІС-Україна.

Під час перерви відвідувачі змогли познайомитись з обладненням, яке було представлено партнерами форуму в експозоні заходу. Свої рішення представили: Ucloud, MUK, Grandstream Networks Inc., Jabra, АСБІС-Україна, Prestigio Solutions, Q-nomy, Thomson, Eset.

Другу сесію розпочав Володимир Гук, Менеджер з розвитку бізнесу, ELKO Ukraine. Спікер поділився практичними порадами про те, як провалити IoT проект. Зараз велика увага та інтерес приділяється ChatGPT. Про свій досвід спілкування, тестування чату поділився Олександр Глухенький, QA Team Lead, ELEKS.

З цікавою українською розробкою познайомила слухачів Катерина Дегтяр, CEO,co-founder Keycallу, яка приєдналась до заходу он-лайн у своєму виступі: «Чому голосовий бот дієвий маркетинговий інструмент та як з його допомогою отримати максимум ефективності навіть в умовах повномасштабної війни?» Закінчилась програма конференції заходу ще одним виступом Олександра Іллюши, Технічного директора, ESET в Україні, який розповів про досвід ESET в кібервійні.

Як завжди, в кінці форуму слухачі мали можливість отримати призи від партнерів та організатора форуму під час розіграшу анкет.

Дякуємо партнерам заходу – компаніям : Ucloud, MUK, Grandstream Networks Inc., Jabra, АСБІС-Україна, Prestigio Solutions, Q-nomy, Thomson, Eset, Canon, Keycallу, ELKO Ukraine, HiTech.Expert (Україна), Компьютерное Обозрение, керівництву, викладачам та волонтерам «Івано-Франківського фахового коледжу» Львівського національного університету природокористування.

З презентаціями форуму ви можете ознайомитись за посиланням, записфоруму, фотозвіт

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).