Підсумки BIT-2016 в Харкові: нові способи ведення бізнесу

Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP» в Харкові зібрав провідних ІКТ-професіоналів та представників бізнесу регіону

12 жовтня в конференц-центрі спортивного комплексу «Металіст» (Харків, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP» (або BIT-2016). Цей унікальний багатоформатний захід вперше пройшов у Харкові і зібрав провідних ІКТ-професіоналів та представників бізнесу регіону.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників вітчизняного ринку інформаційних технологій та телекомунікацій. Відзначимо, що в цьому році Форум відвідали 115 учасників!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, взяти участь в дискусіях, а також поспілкуватися з партнерами в формальній і неформальній обстановці.

Конференція стартувала з доповіді «Програмно-визначені мережі за 15 хв», по ходу якої Богдан Вакулюк (популяризатор мережевих технологій) зазначив, що програмно-визначені мережі (SDN) дають можливість легко збільшувати функціональність всієї системи шляхом оновлення програмного забезпечення або апаратної конфігурації контролера. Окрім того, застосування SDN дозволяє підвищити продуктивність мережі на 20-30%.

В'ячеслав Зарицький (ESET) в презентації «Сучасні цілеспрямовані атаки і методи захисту від них» ознайомив з принципами роботи та основними методами захисту від таких видів зловмисного програмного забезпечення як BlackEnergy, Potao, Anunak, Buhtrap та ін.

В своїй презентації «Віртуалізація робочих станцій за допомогою різних гіпервізорів. За і проти» Володимир Малиновський (Lattelecom) представив декілька реалізованих внутрішніх та зовнішніх проектів, а також розповів про причини вибору того чи іншого рішення на основі Hyper-V та VMvare.

Віктор Самойлов (Kingston) у виступі «Пам’яті багато не буває» розповів про процес розробки, виробництва та тестування продукції Kingston, а також ознайомив присутніх з широким модельним рядом компанії, що включає модулі пам’яті, захищені флеш-накопичувачі, SSD-диски та ін.

У доповіді «Хмари – не технології, а новий спосіб ведення бізнесу» Артем Коханевич (GigaCloud) на прикладі з власного досвіду пояснив: краще довірити частину робіт з обслуговування бізнесу професіоналам. «Хмарні рішення – можливість аутсорсити IT з користю», – сказав директор GigaCloud. І пояснив, що cloud-технології допомагають сфокусуватися на розвитку компанії, а не на її підтримці, дають можливість швидко розгортати та згортати нові напрямки, а головне – покладатися на досвід операторів. Усе це кардинально міняє характер ведення бізнесу.

Презентація Деніса Сачівки (Юнітоп) «Хмарні рішення для систем контролю доступу від Simons Voss» була присвячена опису систем контролю доступу в приміщення на основі безконтактної технології зчитування.

Доповідь Олександра Черкасова (IQ Trading) «Premium Line – кровоносна система ЦОД» була присвячена представленню широкого модельного ряду пасивного мережевого обладнання для дата-центрів, що включає кабелі, патч-корди, патч-панелі, розетки, модулі, шафи та інше.

В ході виступу «Стан і проблеми розвитку широкосмугового доступу в Україні. Перспективні технології широкосмугового доступу» Олександр Яневич (ОНДІЗ) зазначив, що в Україні спостерігається значний розрив у забезпеченості ШД між містом і селом. На думку доповідача, необхідно розробити державну програму, яка буде визначати дії в законодавчій, економічній і науково-технічній сфері, що спрямовані на стимулювання розвитку широкосмугового доступу, з обов'язковим зазначенням конкретних цілей і шляхів їх досягнення, необхідних обсягів будівництва телекомунікаційних мереж та капіталовкладень з визначенням механізму фінансування.

У презентації «Модульний ЦОД як сервіс (DCaaS)» Костянтин Коваль (GigaCenter) представив різні конфігурації модульних ЦОДів, які можна орендувати. Дані рішення виготовляються за індивідуальними вимогами замовника, тестуються на виробництві та повністю готові до експлуатації. Модульний ЦОД доставляється та встановлюється на території замовника, а також його можна розібрати, перевезти і зібрати за 24 години.

У доповіді «Рішення ESET для захисту від сучасних загроз» Дмитро Федоренко (ESET) розповів про рішення, які компанія ESET пропонує на українському ринку: двофакторна автентифікація (Secure Authentication), контроль актуальності оновлень ОС і ПО (Flexera), резервне копіювання інформації (StorageCraft), шифрування конфіденційної інформації (DESlock+ Data Encryption), контроль використання інформації та діяльності користувачів (Safetica), фільтрація та оптимізація Інтернет-трафіку (CYAN Secure Web).

Микола Мадінов (IQ Trading) в презентації «Комплексні рішення для ЦОД від Legrand: ефективність, гнучкість, інноваційність» ознайомив з портфоліо компанії, що включає продукти та рішення від таких брендів як Legrand, Raritan, Zucchini, MetaSystem, Ortronics, Minkels та інших.

Доповідь Олега Давидова (Hideez Technology) «Wearable security devices як невід'ємна частина IoT. Чого очікувати від таких пристроїв?» була присвячена представленню мобільних пристроїв для бездротової автентифікації: брелока Hideez Key та браслета Hideez Band..

У своєму виступі «Повномасштабна софтверізація» Богдан Гнатюк (інвестор) розповів про переваги та недоліки повсюдного проникнення інформаційних технологій у різні сфери життя.

Дмитро Гадомський (AXON Partners) в презентації «Договір про передачу ІТ-інфраструктури на аутсорсинг почніть з розділу про розірвання договору» дав практичні поради щодо пунктів, на які потрібно звернути особливу увагу при складанні договору про надання різних видів ІТ-послуг.

Наприкінці конференційної частини форуму була проведена жива дискусія «Своє» чи «зовнішнє» – що краще для ІТ-директора та бізнесу?». Учасники BIT-2016 активно дискутували, ділилися думками, висловлювали свою точку зору з приводу спірних ситуацій, що виникають під час робочих процесів.

Крім доповідей учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 8 партнерів: Lattelecom, ESET, Gigacloud, Hideez Technology, Kingston Technology, UNITOP, IQ Trading, EServer.

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2016. В якості головного призу розігрувалася екшн-камера GoPro HERO! В кінці заходу всіх слухачів чекало неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про BIT-2016 в Харкові:

Демиденко Ірина Олександрівна, Комерційний директор, ВІТАЙМ ГРУП:

Цікаво, інформативно, інноваційно! Дуже дякую за BIT'16 у Харкові. Все пройшло на високому рівні. Зарядилася новими ідеями та знаннями. З нетерпінням чекаю на нові заходи!

Давидов Олег, менеджер продукту, Hideez Technology:

Чудова організація заходу! Приємно вражений професійним управлінням перебігу докладів, модерацією та сприянню встановленню відвертої атмосфери між вендорами, партнерами та користувачами. Але найголовніше, що сподобалося більш за все – це всебічна підтримка нашого продукту, створеного в Україні для всього світу. Так тримати!

Білоголовко О.І., провідний інженер, Північна ЄС. НЕК Укренерго:

Интересно. Много было выступлений, с оптимальным временем презентации. Чтобы без воды донести до участников самое главное и не надоесть. :)

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Компанія Lattelecom підтримала BIT-2016 в Харкові у якості Золотого партнера, що дозволило організатору заходу провести Форум успішно і на високому рівні.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: Kingston Technology, ESET, UNITOP, Mobotix AG, IQ Trading, Premium Line Systems Gmbh, GigaCloud, Gigacenter, Hideez Technology. У статусі Партнера виставки приймала участь компанія EServer. В якості Партнера конференції BIT-2016 підтримала компанія AXON Partners.

Інформаційні партнери Форуму: IT News, IT Expert, HiTech.Expert, ChannelForIT, Wireless Ukraine, «А-КОМ Академія», TRNCC.COM, ITEA (IT Education Academy), Проект «ІТ-форум», Комп'ютерна Академія ШАГ, Портал TERRA-EXPO.com, DOU.ua, MyKharkov.info, Інтернет-портал WWW.78.COM.UA, 057.ua.

Організатором Міжнародного Форуму «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group. Агентство CIS Events Group спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і окрім даного форуму є організатором успішних та популярних на території країн Східної Європи та Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю – все, що стосується сучасних кабельних систем зв’язку; Навколо IP – все, що пов’язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT – все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД – все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари – все, що пов’язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ – все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних – все про зберігання, управління та аналіз даних; PROмобільність – все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN – все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx – все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура – все про інфраструктуру ЦОД та офісів; Навколо Автоматизації – все про автоматизацію виробничих та бізнес-процесів; Навколо КЦ – все про побудову та модернізацію контакт-центрів.

P.  S. Офіційний фотозвіт з BIT-2016 доступний за наступним посиланням.
P.  P.   S. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням. Офіційний каталог Форуму з повною інформацією про захід та його учасників доступний за наступним посиланням.

З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Group у Вашому регіоні можна ознайомитись за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).