Підсумки BIT-2016 у Львові: інноваційні технології для всіх

Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP» у Львові зібрав провідних ІКТ-професіоналів та представників бізнесу регіонуі

9 листопада у конференц-центрі стадіону «Арена Львів» (Львів, Україна) пройшов Міжнародний Форум «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP» (або BIT-2016). Цей унікальний багатоформатний захід вперше пройшов у Львові і зібрав провідних ІКТ-професіоналів та представників бізнесу регіону.

Форум являє собою зручний майданчик для комунікацій, що об'єднує найбільш ініціативних представників вітчизняного ринку інформаційних технологій та телекомунікацій. Відзначимо, що в цьому році Форум відвідали 188 учасників!

На Форумі прозвучало багато цікавих виступів галузевих експертів. Крім цього учасники Форуму змогли відвідати виставку, взяти участь в дискусіях, а також поспілкуватися з партнерами в формальній і неформальній обстановці.

Конференція стартувала з доповіді «Програмно-визначені мережі за 15 хв», по ходу якої Богдан Вакулюк (популяризатор мережевих технологій) зазначив, що програмно-визначені мережі (SDN) дають можливість легко збільшувати функціональність всієї системи шляхом оновлення програмного забезпечення або апаратної конфігурації контролера.Окрім того, застосування SDN дозволяє підвищити продуктивність мережі на 20-30%.

В ході презентації «Інноваційні технології компанії «УКРКОМ ЛАЙН» для волоконно-оптичних і мідножильних мереж зв'язку» Валерій Асташов (УКРКОМ ЛАЙН) розповів про наступні рішення компанії: оптичні кроси високої ємності FIST, система коробів Fiber Guide, оптичні панелі високої ємності FPS, конектор швидкого монтажу F-Light, кабелі абонентської розводки PICO-RICO, кабель міжповерхової прокладки MINIBREAKOUT, оптичні муфти серій FOSC та TENIO, активні шафи для зовнішнього встановлення та ін.

В своєму виступі «Віртуалізація десктопів на різнихгіпервізорах – за і проти» Інгус Хомка (Lattelecom) представив декілька реалізованих внутрішніх та зовнішніх проектів, а також розповів про причини вибору того чи іншого рішення на основі Hyper-V та VMvare.

У доповіді «Модернізувати чи купити нове – чому вигідно подовжити життя телефонним станціям Nortel / Avaya» Євген Осередько (NorteX) представив проект NorteX, який створений, щоб допомогти власникам відомчих АТС Nortel серії Meridian 1 і Avaya серії CS1000 перетворити ВАТС в систему уніфікованих комунікацій та легко впровадити сучасні сервіси (такі, як запис розмов, аудіо-конференції, контакт-центри, fax на e-mail і багато інших) на системі, що вже існує.

В презентації «Хмари – не технології, а новий спосіб ведення бізнесу» Артем Коханевич (GigaCloud) на прикладі з власного досвіду пояснив: краще довірити частину робіт з обслуговування бізнесу професіоналам. «Хмарні рішення – можливість аутсорсити IT з користю», – сказав директор Giga Cloud. І пояснив, що cloud-технології допомагають сфокусуватися на розвитку компанії, а не на її підтримці, дають можливість швидко розгортати та згортати нові напрямки, а головне – покладатися на досвід операторів. Усе це кардинально міняє характер ведення бізнесу.

Дмитро Федоренко (ESET) у доповіді «Сучасні цілеспрямовані атаки і методи захисту від них» ознайомив з принципами роботи та основними методами захисту від таких видів зловмисного програмного забезпечення як Black Energy, Potao, Anunak, Buhtrap та ін.

Під час презентації «Novo Serve – Європейський сервіс для Ваших даних» Андрій Михалюк (NovoServe) представив широкий спектр хмарних сервісів компанії для українського ринку, включаючи такі рішення нового покоління як Office під ключ, ERP та CRM під ключ, BackUpas a service, DLP as a service, оптимізація та ін.

У доповіді «Рішення ESET для захисту від сучасних загроз» Дмитро Федоренко (ESET) розповів про рішення, які компанія ESET пропонує на українському ринку: двофакторна автентифікація (Secure Authentication), контроль актуальності оновлень ОС і ПО (Flexera), резервне копіювання інформації (Storage Craft), шифрування конфіденційної інформації (DESlock+DataEncryption), контроль використання інформації та діяльності користувачів (Safetica), фільтраціята оптимізація Інтернет-трафіку (CYAN SecureWeb).

Микола Мадінов (IQ Trading) в презентації «Комплексні рішення для ЦОД від Legrand: ефективність, гнучкість, інноваційність» ознайомив з портфоліо компанії, що включає продукти та рішення від таких брендів як Legrand, Raritan, Zucchini, MetaSystem, Ortronics, Minkels та інших.

Під час виступу «Модульний ЦОД як сервіс (DCaaS)» Костянтин Коваль (GigaCenter) представив різні конфігурації модульних ЦОДів, які можна орендувати. Дані рішення виготовляються за індивідуальними вимогами замовника, тестуються на виробництві та повністю готові до експлуатації. Модульний ЦОД доставляється та встановлюється на території замовника, а також його можна розібрати, перевезти і зібрати за 24 години.

Богдан Вакулюк (незалежний експерт) у доповіді «Пам’яті багато не буває» розповів про процес розробки, виробництва та тестування продукції Kingston, а також ознайомив присутніх з широким модельним рядом компанії, що включає модулі пам’яті, захищені флеш-накопичувачі, SSD-диски та ін.

Презентація Надії Луценко (Юнітоп) «Хмарні рішення для систем контролю доступу від Simons Voss» була присвячена опису систем контролю доступу в приміщення на основі безконтактної технології зчитування.

Доповідь Олександра Дідика (IQ Trading) «Premium Line – кровоносна система ЦОД» була присвячена представленню широкого модельного ряду пасивного мережевого обладнання для дата-центрів, що включає кабелі, патч-корди, патч-панелі, розетки, модулі, шафи та інше.

Доповідь Олега Давидова (Hideez Technology) «Wearable security devices як невід'ємна частина IoT. Чого очікувати від таких пристроїв?» була присвячена представленню мобільних пристроїв для бездротової автентифікації: брелока Hideez Keyта браслета Hideez Band.

Крім того, Володимир Мельник (Tucha.ua) виступив з презентацією «Драма в трьох актах про приватні хмари та даремно витрачені ресурси», а Наталія Шаховська (професор кафедри інформаційних систем та мереж) – з доповіддю «HUB-laboratory Internet of Things».

Також учасники Форуму мали можливість відвідати виставку, на якій свої продукти і рішення продемонстрували 9 партнерів: Lattelecom, IQ Trading, ESET, UNITOP, Gigacloud, EServer, Nortex, УКРКОМ ЛАЙН, Hideez Technology.

Після завершення основної програми серед відвідувачів Форуму було проведено розіграш цінних призів від партнерів BIT-2016. В якості головного призу розігрувалася екшн-камера Go Pro HERO! В кінці заходу всіх слухачів чекало неформальне спілкування з колегами і партнерами.

Найбільш об'єктивну оцінку Форуму дають його учасники, які з вдячністю відгукуються про BIT-2016 у Львові:

Кузьменко О.М., зав. Сектором, ГУ ДФС у Львівській області:
Позитивні враження! Добре спланована програма заходу. Цікаві теми, стисло і по суті.

Куцир Назар, інженер, Київстар:
Форум як завжди відбувся на високому рівні, дякую організаторам та учасникам за цікаву, нову інформацію! Сподіваюсь до скорої нової зустрічі.

Биба Василь, c0der, c0deal:
Дуже задоволений від організації заходу, отриманої інформації, наданих пропозицій, багато інформації отримав як для компанії загалом, так і для себе. Спектр послуг компаній – досить широкий, та професійно орієнтований. Всім, хто ще вагається бути чи ні на такому заході - наполягаю відвідати наступного разу.

Прочитати коментарі, а також залишити свій можна тут.

Компанія Lattelecom підтримала BIT-2016 у Львові у якості Золотого партнера, що дозволило організатору заходу провести Форум успішно і на високому рівні.

Партнерами Форуму стали відомі компанії та бренди: NorteX, Kingston Technology, IQ Trading, Giga Cloud, Gigacenter, UNITOP, Mobotix AG, ESET, Hideez Technology, УКРКОМ ЛАЙН. У статусі Партнера виставки приймала участь компанія E Server. В якості Партнера конференції BIT-2016 підтримали такі компанії: Novo Serve, Tucha.ua. Заочна участь: Дата Парк «Бімобайл». Спонсор гостинності: Форнетті.

Інформаційні партнери Форуму: IT News, IT Expert, Hi Tech. Expert, Channel For IT, «А-КОМ Академія», TRNCC.COM, ITEA (IT Education Academy), Ub.ua, Міжнародний кадровий портал Head Hunter Україна, Проект «ІТ-форум», Світ Автоматизації, Медіа Холдинг Вісті Україна, Комп'ютерна Академія ШАГ, Львів, DOU.ua.

Організатором Міжнародного Форуму «Бізнес та ІТ. Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP» виступило інформаційно-маркетингове агентство CIS Events Group. Агентство CIS Events Group спеціалізується на ринку ІТ та телекомунікацій, і окрім даного форуму є організатором успішних та популярних на території країн Східної Європи та Центральної Азії заходів (форумів, виставок, конференцій, семінарів та ін.): Навколо Кабелю – все, що стосується сучасних кабельних систем зв’язку; Навколо IP – все, що пов’язано з корпоративними комунікаціями на базі IP; Навколо IoT – все про Інтернет Речей; Навколо ЦОД – все, що стосується центрів обробки даних; Навколо Хмари – все, що пов’язано з хмарними технологіями та сервісами; Бізнес та ІТ – все про практичне застосування ІТ в бізнес-процесах; Навколо Даних – все про зберігання, управління та аналіз даних; PRO мобільність – все, що стосується концепції мобільного підприємства; Академія WLAN – все про бездротові технології та їх застосування в бізнесі; Академія FTTx – все про сучасні волоконно-оптичні мережі; Сучасна інженерна інфраструктура – все про інфраструктуру ЦОД та офісів; Навколо Автоматизації – все про автоматизацію виробничих та бізнес-процесів; Навколо КЦ – все про побудову та модернізацію контакт-центрів.

P. S. Офіційний фотозвіт з BIT-2016 доступний за наступним посиланням.
P. P. S. Презентації доповідачів можна завантажити за наступним посиланням. Офіційний каталог Форуму з повною інформацією про захід та його учасників доступний за наступним посиланням.

З переліком найближчих цікавих заходів CIS Events Groupу Вашому регіоні можна ознайомитись за наступним посиланням.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).