Конференція «Індустрія 4.0 в промисловості»

5-6 липня в м. Дніпро, в учбовому центрі Interpipe відбудеться конференція «Індустрія 4.0 в промисловості». Конференція проходить вже вдруге, це майданчик для зустрічі та обміну кращими практиками в Індустрії 4.0 між промисловими підприємствами, вендорами, інтеграторами та іншими зацікавленими особами.

Цього року головною темою конференції є тема прискорення в розвитку промислових хайтек секторів. В перший день конференції будуть вистЦього року головною темою конференції є тема прискорення в розвитку промислових хайтек секторів. В перший день конференції будуть виступати провідні експерти від компаній Siemens, IDC-Ukraine, Schneider Electric, Indusoft, Infocom Ltd, АППАУ, Interpipe, а також інших компаній. Другого дня відбудеться обмін по розвитку регіональної екосистеми промислових хайтек, він пройде в Дніпровській політехніці.

В рамках програми передбачено візит найсучасніший, металургійний завод «Інтерпайп-сталь», нетворкинг, фуршет, та інші можливості для професійних обмінів.

Організатори конференції – Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ), компанія Interpipe. Агентство CIS Events Group є інформаційним партнером конференції.

Умови, програма та реєстрація – тут.

Участь для підприємств безкоштовна, але кількість місць обмежена.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).