ІТ-форум у Києві: кібербезпека, дані, хмари, навколо КЦ та ін. – всі на реєстрацію! :)

Стартувала реєстрація на Міжнародний Форум BIT&BIS-2023

20 вересня, Київ зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо КЦ. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Навколо IP. Smart Building» (або BIT&BIS-2023). Цього разу Вас чекають дві секції, а саме “Навколо КЦ.Ринок КЦ в нових реаліях. Як жити під час війни”, та секція з ІТ технологій, де ви зможете почути все про хмарні технології, останні тренди з кібербезпеки та АІ.

28 спікерів з України, Нідерландів, Австралії, Чехії, Латвії, США, Великобританії та цікава виставка, на якій світові вендори представлять обладнання та послуги.

В експо-зоні ви будете мати можливість поспілкуватись з представниками: Ucloud, ВОЛЗ, ESET, АСБІС-Україна, Logitech, Prestigio Solution, TECHSVIT, Qnomy, NWU, Netscout, Vectra, Apple, Jamf,

А-КОМ,Залізний Гаррі, Softing IT Networks, LENKENG, Tempo Communications, Tempo Communications, SWIFT, GrandWay, DC|COSMONOV, Canon, Attack Index, ASSMANN Electronic GmbH, Адамант, Дата-центр Парковий, UTTC, Poly, Axtel, VoIPTime, ASBC.

Також вас чекає панельна дискусія: «Інвестиції в інновації, що рятують бізнес вже сьогодні»
учасники панельної дискусії: Logitech, ASBIS, TechSvit, ПУМБ, DEPS, RIALTO.

На панельній дискусії учасники поділяться власним досвідом з організації гібридної роботи офісу, покажуть реалізовані проєкти та розкажуть, як новітні технології допомагають продовжувати розвивати бізнес у сучасних українських реаліях.

Серед реалізованих проєктів кімнати для відеоконференц зв'язку та спільної роботи різного формату: від невеликих кімнат на 2-6 людей для швидких перемовин до повноцінних конференц-залів на 20 та більше осіб, з бюджетом від 80 000 грн.

Наостанок як завжди розіграш призів від партнерів та організаторів

Подати заявку на участь >>>

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).