Форум BIT-2024 в Івано-Франківську!

21 березня в конференц-залі на Промприладі в Івано-Франківську відбувся Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо Безпеки». Вже традиційно для останніх років форум пройшов у гібридному форматі: оффлайн+онлайн.

На конференції пролунали цікаві та актуальні виступи від провідних компанії ІКТ-ринку України та світу по таким темам як мультимедійні технології, кібербезпека, зберігання даних, сервери, джерела безперебійного живлення та іншим.

Учасники форуму прослухали доповіді від наступних експертів: Дениса Онікієнко, Менеджер з розвитку бізнесу Prestigio Solutions в Україні, АСБІС-Україна; Дмитра Городецького, керівника підрозділу ASBC компанії iSpace, офіційного партнера Apple в Україні зі статусом Apple Premium Reseller, Вячеслава Кравченко, B2B Pre-sales Engineer; Нікіти Веселкова, провiдного технiчного спецiалiста ESET в Украiнi; Володимира Шило, сертифікованого тренера і консультанта з серверних технологій, АСБІС-Україна; Євгена Глобенко, Presales Engineer UA, АСБІС-Україна; Андрія Шукевича, Global business development director at EnSmart Power; Євгена Глобенко, Presales Engineer UA, АСБІС-Україна; Елліни Шнурко-Табакової, CEO, Attack Index.

Відвідувачі дізнались про сучасні мультимедійні технології, розслідування кібератак, серверні технології, роботу з даними в компанії, та передові досягнення таких світових вендорів як Prestigio Solutions, Intel, Logitech, ASUS, QNAP, EnSmart Power, ESET.

Крім цікавих та гострих виступів, учасники змогли відвідати виставку останніх досягнень ІКТ ринку та поспілкуватись з представниками наступних компаній: Logitech, АСБІС-Україна, EnSmart Power, Prestigio Solutions, ASBC, Apple, ESET.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).