Форум BIT-2024 у Львові!

20 червня в BANKHOTEL у Львові відбувся Міжнародний Форум «Навколо ЦОД. Навколо Хмари. Навколо IoT. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо Безпеки». Вже традиційно для останніх років форум пройшов у гібридному форматі: оффлайн+онлайн.

На конференції пролунали цікаві та актуальні виступи від провідних компанії ІКТ-ринку України та світу по таким темам як мультимедійні технології, кібербезпека, зберігання даних, сервери, оптимізація бізнес-процесів та іншим.

Учасники форуму прослухали доповіді від наступних експертів: Євгена Глобенко, Менеджера з продажів лінійки продуктів VAD (PLSM VAD UA), АСБІС-Україна; Богдана Стельмаха, Google Cloud Certified, Professional Google Workspace Administrator, Associate Cloud Engineer; Олександра Іллюші, Технічного директора ESET в Українi; Володимира Шило, Сертифікованого тренера і консультанта з серверних технологій, АСБІС-Україна; Ірини Костенко, Директорки компанії “Ф-прінт”; Сергія Полякова, Керівника відділу продажу, UCloud; Альони Фещук, Керівника по роботі з клієнтами, Tet Cloud Ukraine; Володимира Гука, Менеджера з розвитку бізнесу, ELKO Ukraine; Андрія Вахмяніна, Менеджера з розвитку бізнесу Logitech Video Collaboration в Україні, Молдові, Центральній Азії, АСБІС-Україна; Нікіти Веселкова, Провідного технiчного спецiалiста ESET в Українi.

Відвідувачі дізнались про сучасні мультимедійні технології, розслідування кібератак, серверні технології, роботу з даними в компанії, та передові досягнення таких світових вендорів як QNAP, Google, ESET, Intel, MiTAC, Canon, Logitech, BlackBerry.

Крім цікавих та гострих виступів, учасники змогли відвідати виставку останніх досягнень ІКТ ринку та поспілкуватись з представниками наступних компаній: McCloud, АСБІС-Україна, QNAP, UCloud, ESET в Україні, Canon, Hostpark, Tet Cloud Ukraine.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).