6 вересня відбулася BIT-онлайн конференція: Кібервійна. Як протистояти та виграти! (частина 2)

6 вересня відбулася BIT-онлайн конференція: Кібервійна. Як протистояти та виграти! (Частина 2)

Конференція розпочалася з виступу Григорія Лісничого, CTO компанії PORTMONE.COM (Україна) «Кібербезпека та ризики платіжної системи у воєнний час», у якому він розповів, з якими труднощами у перші тижні війни зіткнулася компанія та як вони змогли їх подолати.

Продовжив програму відомий експерт Нікіта Книш, СЕО, Hackcontrol.org. (Україна). У своєму виступі Нікіта докладно розповів про волонтерську роботу на кібер фронті за перші півроку війни.

Про те, як виявити загрозу та захистити бізнес від DDoS-атак, як інструменту кібервійни, докладно розповів наш гість із Латвії Дмитро Нікітін, головний директор з технологій (CTO), член правління Tet.

Аяз Гаджієв, незалежний консультант з кібербезпеки з Азербайджану поділився досвідом боротьби з інформаційними «фейками» та кібератаками під час війни у Нагірному Карабаху.

Програма продовжилася бесідою з Олександром Федієнком, українським незалежним експертом про стратегію та кібер реформи в Україні.

Естафету конференції підхопив розслідувач із Канади Річард Е., Директор технічного відділу, MADPI GLOBAL. Річард розповів, чому традиційні сервіси TSCM (CTI) зазнають невдачі.

Закінчилась конференція панельною дискусією: Чи є панацея від кібер-ризиків?

Експерти: Олександр Бондар, Генеральний директор, ПАТ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МЕГА-ПОЛІС";

Віталій Якушев, Директор з кібербезпеки, 10 guards; Григорій Лісничий CTO, PORTMONE.COM; Марат Байпаков, д.п.н., EMBA, голова комітету з інформаційної безпеки обговорили страхування кіберризиків під час використання IT-технологій.

Чи є спосіб захисту інформаційних ризиків для організацій і підприємств у майбутньому? Які гарантії захисту даних надає сервіс-провайдер, і як пропонується мінімізувати шкоду в тому випадку, якщо атаку зупинити не вдалося. Процедура страхування кіберризиків виглядає громіздко і складно, адже крім страхової організації у договорі має фігурувати і певна компанія-аудитор інформаційної безпеки (ІБ), яка оцінюватиме ризики та готуватиме висновки для страхової компанії.

Більш детально з виступами спікерів ви можете познайомитись, переглянувши запис конференції на нашому каналі You Tube CIS Events Group Ukraine за посиланням.

Презентації спікерів тут.

Висловлюємо подяку партнерам конференції за підтримку: "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "МЕГА-ПОЛІС" (Україна), Tet (Латвія), IdealHub (Азербайджан), CADEA (Казахстан), Infocity (Азербайджан), НТА (Казахстан), Асоціація Digital Ukraine (Україна), HiTech.Expert (Україна).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).