Послуги

Команда агентства CIS Events Group Ukraine рада запропонувати Вам і Вашій компанії ряд унікальних інформаційно-маркетингових послуг, які отримали найвищі оцінки на ринку:

Участь у заходах CIS Events Group Ukraine на правах партнера

Один з ефективних способів просування – участь у заходах, що організовує CIS Events Group Ukraine, які набули широкого визнання на професійних ринках України та в інших країнах регіону EMEA. Агентство CIS Events Group використовує найбільш ефективний сьогодні формат: цікаві тематичні доповіді, відкриті дискусії, спілкування колег в комфортній обстановці, виставки з живими демонстраціями, навчальні програми та майстер-класи, а також розумна, але незабутня розважальна програма в кінці заходу. Такий підхід дозволяє створити при взаємодії з профільної аудиторією атмосферу приємної зустрічі колег.

Організація та проведення активних маркетингових заходів на замовлення

Команда CIS Events Group Ukraine не тільки проводить власні форуми та конференції, а й успішно організовує на замовлення заходи різного формату, тематики і масштабу. Компанії, котрі довірили проведення власного івенту агентству CIS Events Group Ukraine з його багаторічним досвідом та інноваційними підходами, відчувають виключно позитивні емоції як від процесу, так і від результату такої спільної роботи.

Навчання результативним виступам на публічних заходах

Унікальні курси та майстер-класи CIS Events Group Ukraine, що присвячені майстерності презентацій, дозволять істотно підняти рівень усіх, хто готує свої публічні виступи на регулярній основі. Отримані навички та набуті знання дозволять виступаючому домогтися успіхів як на ділових зустрічах, так і на різного роду форумах, круглих столах, прес-конференціях та публічних виступах інших типів.

Навчання ефективній роботі на виставковому стенді

Дана програма призначена для абсолютного розуміння ролі персоналу на виставковому стенді, а також для розвитку комунікативної компетенції коротких діалогів. Компанії, що замовили у CIS Events Group Ukraine навчання з відпрацювання навичок, необхідних для ефективної роботи персоналу на виставці, відзначають високу результативність програми та рекомендують дану послугу своїм партнерам.

Збір цільової аудиторії за допомогою контакт-центру та/або адресних розсилань

Володіючи унікальними авторськими техніками роботи з цільовою аудиторією, багаторічною історією успіху зі збору учасників, відвідувачів та клієнтів, розгалуженою профільною базою даних, власним вихідним контакт-центром, а також сучасним відділом маркетингових розсилок, CIS Events Group Ukraine готова запропонувати послугу зі збору цільової аудиторії на замовлення. Широкі технічні можливості та величезний досвід CIS Events Group Ukraine дозволяють задовольнити будь-які запити замовника як за кількістю та якістю аудиторії, так і за термінами збору.

Аутсорсинг аналітичного центру

Важлива частина маркетингового агентства CIS Events Group Ukraine – власний аналітичний дослідний центр, який дозволяє нам істотно підвищувати ефективність участі в наших заходах як партнерів, так і учасників, що підтверджується численними позитивними відгуками. Аналітичний дослідний центр також пропонує свої послуги з проведення ринкових досліджень та проведення активності по комунікації з резидентами ринку для партнерів нашого агентства.


Зв’язатися

Якщо Ви вже готові до співпраці або ж хочете отримати більше інформації, перейдіть до форми зворотного зв'язку та відправте нам повідомлення із зазначенням послуг, які Вас зацікавили.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).