FAQ: запитання й відповіді

Що таке CIS Events Group Ukraine?

CIS Events Group Ukraine – це спеціалізоване інформаційно-маркетингове агентство повного циклу, івент-компанія №1 в Україні та регіоні EMEA. Тут можна подивитися послуги, які пропонує CIS Events Group Ukraine своїм клієнтам.

Які заходи пройдуть найближчим часом в регіоні, що мене цікавить?

Заходи анонсуються в середньому за рік до проведення. Тому свою участь в конференціях або форумах CIS Events Group Ukraine завжди можна планувати заздалегідь. З календарем найближчих заходів можна ознайомитися тут.

Які теми охоплюють заходи CIS Events Group Ukraine?

Агентство CIS Events Group Ukraine спеціалізується в основному на ІКТ-тематиці (інформаційно-комунікаційні технології), а також на тих питаннях, в яких ІКТ стикається з бізнесом. Ознайомитися з більшістю тем можна тут. Однак спектр охоплених питань постійно розширюється, і тому даний список не можна вважати повним і тим більше остаточним.

Хто є партнерами CIS Events Group Ukraine?

Партнери CIS Events Group Ukraine – як широко відомі компанії та бренди, так і ті, що тільки займають своє місце під сонцем. Але всіх їх без винятку об'єднує прагнення до інноваційності. CIS Events Group Ukraine глибоко та однаково поважає всіх своїх партнерів.

Що роблять партнери?

Партнери беруть участь в заходах CIS Events Group Ukraine, щоб отримати доступ до тієї аудиторії, яка їм потрібна. Ступінь доступу та інструменти роботи з аудиторією різняться в залежності від отриманого статусу, який в свою чергу залежить від придбаного партнерського пакету.

Чому CIS Events Group Ukraine не схвалює пряму та нецікаву рекламу?

Відвідувачі заходів CIS Events Group Ukraine очікують одержати не рекламну інформацію, а справжні знання, відповіді на свої питання та способи вирішення власних завдань. Саме з такої позиції і повинен виступати партнер. І саме це одночасно є найкращою рекламою компанії-партнера.

Ми хочемо виступити, але не впевнені в своїх презентаційних здібностях

Це не біда. Команда CIS Events Group Ukraine рада допомогти Вам у вирішенні даної проблеми. Безліч спікерів пройшли через курси доповідачів CIS Events Group Ukraine та значно поліпшили свої презентаційні вміння.

Як стати партнером CIS Events Group Ukraine?

Дуже просто. Просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Як стати відвідувачем заходів CIS Events Group Ukraine?

Заповніть реєстраційну анкету на сайті того заходу, який Вас цікавить. Далі просто дотримуйтесь інструкцій, які прийдуть Вам на електронну пошту.

Який зв'язок між Grand, ADCAIP, ACAIP, AIP та ADCAC?

Зв'язок самий прямий. Назви конкретних форумів чи конференцій залежать від того, з яких «цеглинок» вони будуть будуватися. Якщо мова йде про «Навколо Кабелю. Навколо IP» (Around Cable. Around IP), то ми маємо справу з ACAIP, якщо ж намічається захід з тематики «Навколо ЦОД. Навколо IP» (Around Data Center. Around IP), тоді використовується абревіатура ADCAIP і т.д.

Що таке кваліфікаційний відбір на заходах?

Це перевірка тих, що реєструються, на предмет відповідності критеріям безкоштовної участі. Залежно від результатів такої перевірки претендент, що подав заявку на реєстрацію, зможе брати участь в заході або безкоштовно (якщо є кінцевим користувачем), або за гроші (якщо є постачальником товарів та рішень). Вартість участі залежить від кваліфікаційної категорії, в яку потрапляє відвідувач.

Навіщо потрібен кваліфікаційний відбір?

Наші партнери беруть на себе практично всі витрати, пов'язані з організацією та проведенням заходу: оплачують їжу та напої, оренду залу та устаткування, призи. Учасники виставки привозять обладнання, доповідачі та експерти готують цікавий контент – вони витрачають гроші на квитки та на відрядження. Щоб наші відвідувачі – споживачі товарів та послуг партнерів – не платили за свою участь, і всім учасникам заходу було комфортно та продуктивно спілкуватися та працювати, необхідно підтримувати певний рівень серед відвідувачів. Відзначимо, що бажаючих відвідати наш захід багато, і ми не можемо прийняти всіх без відбору. Також ми змушені обмежити кількість безкоштовних відвідувачів від однієї фірми.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).